Fox Tv'de yayınlanan ekranların tek romantik komedisi Sen Çal Kapımı dizisinden 3 ayrılık birden yaşandı. Veda yemeğinde gözyaşları sel oldu! Dizinin hayranları bu ayrılıklara tepki gösterdi.

Fox Tv'de yayınlanan ekranların tek romantik komedisi Sen Çal Kapımı dizisinden 3 ayrılık birden yaşandı. Veda yemeğinde gözyaşları sel oldu! Dizinin hayranları bu ayrılıklara tepki gösterdi. Dizinin 3 önemli ismi ayrıldı. Veda mesajları hüzne boğdu. Diziden İlayda Çevik, Ayşegül İşsever ve Sitare Akbaş ayrıldı! Dizinin Balca'sı, Semiha Hanım ve Fifi artık olmayacak!

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı kadrosunda Sarp Bozkurt, Anıl İlter, Neslihan Yeldan, Melisa Döngel gibi isimlerin yer aldığı ekranların eğlenceli dizisi Sen Çal Kapımı'da 3 oyuncu birden ayrıldı. Veda yemeği sonrası göz yaşlarına boğunuldu.

Sen Çal Kapımı dizisinde adeta senaryo değişecek. Dizinin son bölümünde Eda ve Serkan evleniyor derken Serkan uçak kazası geçirir ve haber alınamaz. Bölüm sonrası dizinin yapim şirkeri diziden 3 oyuncunun ayrıldığı haberini verdi ve başarılar diledi.

Sen Çal Kapımı dizisinden Semiha karakterine hayat vereb Ayşegül İşsever, Balca karakterine hayat veren İlayda Çevik ve Fifi karakterine hayat veren Sitare Akbaş diziden ayrıldı.

Dizinin Fifi'si Sitare Akbaş İnstagram hesabindan bir veda mesajı yayınladı. Sitare Akbaş "Fifi'yi çok sevdim ve çok özleyeceğim. Müthiş bir ekiple neşe içinde çalıştım. Minnet doluyum. Yaşadığım her anına şükür ederek ve bir sürü dostla ayrılıyorum bu güzel maceradan. Gerçek bir efsaneydi... Bana kattığınız bütün güzellikler için her birinize binlerce teşekkür ederim. Ne mutluydu sizinle tanışmak ve sizinle çalışmak. Benim canım Fifim bana öyle güzellikler kattın ki oynamaya doyamadım. Yeni yollarda yeni yolculuklarda görüşmek üzere. Hem ekibi hem seyircisi, seveni güzelliklerle dolu bu hediye için minnettarım. Yapımcıma, yönetmenlerime bana kattıkları her şey için teşekkür ederim. Kamera arkası ve önü bütün ekip arkadaşlarım ahh size ne diyim, nasıl teşekkür edeyim. Saygı sevgi ve hasretle sarılırım.." diyerek hayranlarını ağlattı.Dizinin oyuncuları da Sitare Akbaş'a sosyal medya hesaplarından duygusal bir veda etti.