Fox'un sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden üzen ayrılık haberi! Son bölümlerde tam ön plana çıktı denilirken Melisa Döngel diziden ayrılıyor! Melisa Döngel hangi yeni dizide başrol oynayacak? Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin

Fox'un sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden üzen ayrılık haberi! Son bölümlerde tam ön plana çıktı denilirken Melisa Döngel diziden ayrılıyor! Melisa Döngel hangi yeni dizide başrol oynayacak?

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı kadrosunda Anıl İlter, Bige Önal, Sarp Bozkurt, Evrim Doğan, Neslihan Yeldan, Çağrı Çıtanak gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinden üzen haber geldi.

Son bölümlerde ön plana çıkan Ceren karakteri hayranları sevindiriyorken kötü haber geldi. Melisa Döngel diziden ayrılıyor. Başrol teklifi gelen Melisa Döngel diziden ayrılma kararı aldı. Peki Melisa Döngel hamgi yeni diziye giriyor?

Fox TV, yeni dizilerini kapıda bekletiyorken, Sen Çal Kapımı dizisinin de riske girdiği biliniyor. Reytingleri düşen Sen Çal Kapımı dizisine final yaptırmayı düşünen kanal yeni dizilerine yer açmayı planlıyor. Oyuncular ise gelen yeni teklifleri değerlendirmeye başladı bile.

MELİSA DÖNGEL HANGİ DİZİYE GİRİYOR?

Seyircinin Bizim Hikaye dizisiyle tanıdığı Melisa Döngel nihayet başrol oynayacak. Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Deniz karakeri ile ünlenen ve dizide Rahmet ile yaşadığı aşk çok sevilen Melisa Döngel şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Cerem karakteri ile ekranlara geliyor.

Ancak Melis Döngel diziden ayrılıyor. Ceren karakterini son görüşlerimiz. Çünkü güzel oyuncu yeni bir diziye başrol olarak giriyor. Fox'un yeni uyarlama dizisi The Split için düşünülen Melisa Döngel projeyi kabul etti. Melisa Döngel bu dizide de, tıpkı Sen Çal Kapımı'da olduğu gibi genç bir avukatı canlandıracak.

Melisa Döngel Kimdir?

25 Ekim 1999 İstanbul doğumlu olan Melisa Döngel, oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde tamamladı.

İlk oyunculuk deneyimini, Elif dizisi ile yaşadı. Melisa Döngel daha sonra Hangimiz Sevmedik adlı dizide Sevtap karakterine daha sonra ise Arka Sokaklar dizisinde Nil karakterine hayat verdi.

Melisa Döngel çıkışını iss 2018'de ekranlada gelen FOX'ta yayımlanan Bizim Hikaye dizisinde Deniz karakterini canlandırarak yaptı. Şimdilerde ise FOX'ta yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat vermektedir.

Melisa Döngel ayrıca geçtiğimiz hafta Sadakatsiz dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.