Mahkum Cemre öldü mü, diziden ayrıldı mı sorusunun yanıtı bugün dizinin hayranları tarafından en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Mahkum dizisinde Seray Kaya'nın hayatı verdiği Cemre karakteri bıçaklanmıştı. Peki, Seray Kaya Mahkum dizisinden ayrıldı mı? Mahkum Cemre neden ayrıldı?

Mahkum 17. bölüm ile dün akşam Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Oldukça aksiyon dolu bir bölümle ekranlara gelen Mahkum dizisinde Fırat Bulut, barışı yakalamak için artık tüm kozlarını kullanmaya başladı. Fırat Bulut’u aklayacak bıçak nihayet ortaya çıktı. Ayrıca bıçağı DNA testi de yaptırıldı ve uçaktaki DNA'nın Barış’a ait olduğu belirlendi. Ancak resmi yollardan DNA testi yaptırılması için bıçak Cemre’ye teslim edildi. Teyzesi ile yaşadığı sorunun sonrasında ağlayarak evden çıkan Cemre ise yolda saldırıya uğradı. Peki, Mahkum Avukat Cemre öldü mü? Seray Kaya Mahkum dizisinden ayrıldı mı, neden ayrıldı?

Gözden kaçırmayın

Sadakatsiz Seti Medyayı Sallıyor! Cansu Dere Caner Cindoruk Aşk Haberlerine Usta Oyuncu Fena Sinirlendi! Sadakatsiz Seti Medyayı Sallıyor! Cansu Dere Caner Cindoruk Aşk Haberlerine Usta Oyuncu Fena Sinirlendi!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mahkum 17. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Savcı Fırat Bulut ve barış arasındaki kaçma kovalamaca tüm hızıyla devam ederken bölüm sonunda ise izleyenleri gözyaşlarına boğan bir sahne yaşandı. İlk günden bu yana sadece Fırat Bulut'un tek destekçisi olan avukat Cemre bıçaklandı. Cemre bıçaklanıp yere yığılırken yanına yetişen Fırat'a “Seni seviyorum” dedi. Şimdi ise izleyicilerin aklında tek bir soru var. Mahkum Cemre ölecek mi? Seray Kaya mahkum dizisinden ayrılacak mı?

Mahkum dizisi Cemre ölecek mi?

Mahkum dizisinde Seray Kaya'nın hayatı verdiği Cemre karakteri dün akşam bıçaklanmıştır. Cemre gözyaşları içerisinde yere yığılırken Fırat yetişmiş Ancak onu kurtarmaya başaramamıştı. İzleyenleri gözyaşlarına boğan sahnenin ardından Mahkum Cemre ölecek mi sorusunun yanıtı merak ediliyor. Mahkum dizisinde Cemre karakteri ölüyor.

Seray Kaya Mahkum dizisinden ayrıldı mı?

Mahkum dizisinde Seray Kaya ayrılığı herkesi şaşkına çevirdi. Seray Kaya Mahkum dizisinden neden ayrıldı sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Seray Kaya'nın rolü bittiği için diziden ayrıldığı öğrenildi.