Şeref Sözü neden erken final yaptı? Niçin bitti

Şeref Sözü neden erken final yaptı? Niçin bitti? Başka kanala geçer mi çok merak edildi. Show TV'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Şeref Sözü, çarşamba akşamları ekranlara geliyordu.

Dizi Haberleri 03.11.2020 - 01:22 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Şeref Sözü neden erken final yaptı? Niçin bitti? Başka kanala geçer mi çok merak edildi. Show TV'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Şeref Sözü, çarşamba akşamları ekranlara geliyordu. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hülya Darcan, Sude Güler, Meltem Gülenç ve Aras Aydın’ın yer aldığı dizi gerek rakipleriyle baş edememesi gerek düşük reytingleriyle yoluna devam edemedi. Böylece Show TV dizinin fişini çekti. Şeref Sözü için final kararı alındı. Haliyle Şeref Sözü neden bitti? Erken finalin sebebi ne merak konusu oldu.

Şeref Sözü neden bitti?

Yönetmenliğinin Cevdet Mercan’ın yapmış olduğu, Çarşamba akşamları Show Tv’de yayınlanan dizi 4. bölümü ile ekranlara veda edeceğini duyurdu. İlk 3 bölümünde istenilen başarıyı elde edemeyen dizi reytingleri ise finali sebebi oldu.

Çünkü Şeref Sözü; Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Sen Çal Kapımı, Doğduğun Ev Kaderindir gibi iddialı yapımlarla reyting mücadelesi veriyordu. Ancak sıralamada rakiplerinin çok altında kalan Şeref Sözü maliyetini karşılayamayınca final kaçınılmaz oldu.

Şeref Sözü hangi tarihte final yapıyor?

Reytingleri çok düşük olan Şeref Sözü dizisi sadece 4 bölüm tutunabildi. Şeref Sözü dizisi ilk bölümü ile 14 Ekim’de 2020 de Çarşamba akşamları yayınlanmıştı. 2. bölümü ise 21 Ekim Çarşamba günü yayınlanmış olan dizi, en son ise 28 Ekim çarşamba akşamı yayınlandı. 4. bölümü ile 4 Kasım’da yayınlanacak olan dizi kesin bir karar ile 4 Kasım’da ekranlara veda edecek. Peki Şeref Sözü başka kanala geçecek mi? Yeniden başlar mı

Ne yazık ki bu konuda olumlu bir şey söylemek çok da mümkün değil. Çünkü reytingleri düşük olan dizilerin toparlanması ve izleyici sayısını arttırması pek de mümkün olmuyor.

Şeref Sözü dizisinin konusu neydi?

Kahraman bir adamın, geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin, zor coğrafyalardaki, zor hayatların, köklerine sahip çıkarken, kendini de etrafını da yakıp yıkanların, evlat sevgisinin, imkansız aşkların, ölümün kıyısından kurtulmuşların, bir “Ada Masalı”nın ve şerefli olmanın hikayesi…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@