Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Yeniden Bir Arada! Aşk Kaldığı Yerden Devam Ediyor

28 yaşındaki Serenay Sarıkaya ve 30 yaşındaki Çağatay Ulusoy’un bir dönem yaşadıkları aşk gündeme bomba gibi oturmuştu.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 01:07 29.06.2021 - 01:10 Berkay Keskin

Güzelliği ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Serenay Sarıkaya, bir dönem dizide rol arkadaşı olduğu Çağatay Ulusoy ile dillere destan bir aşk yaşamıştı. Hem yakışıklılığı hem de başarılı oyunculuk performansı ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Çağatay Ulusoy, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un Serenay Sarıkaya açıklamaları kafaları karıştırdı. Genç çiftin yeniden bir araya gelip gelmeyeceği merak edildi. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy barışacak mı? Yeniden bir araya mı geliyorlar?

Çağatay Ulusoy’dan Serenay Sarıkaya Açıklaması!

Son olarak Netflix filmi olan Kağıttan Hayatlar filminde başrol oynayan Çağatay Ulusoy, oyunnculuğu ile kendisine hayran bırakmayı başardı. Milyonlarca genç kızın kalbini kazanan Çağatay Ulusoy’un sevgilisi merak ediliyor. Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy bir süredir Duygu Sarışın ile aşk yaşamaktadır. Sürekli Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy’un ayrıldığı iddiaları ortaya atılsa da çift bunu her defasında yalanladı.

Öte yandan 28 yaşındaki güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’da Kerem Bursin’den ayrıldıktan sonra bir türlü aşk hayatında dikiş tutturamadı. Şimdilerde rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bursin, uzun bir süre Serenay Sarıkaya ile birlikteydi. Serenay Sarıkaya Kerem Bursin’den ayrıldıktan hemen sonra ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte olmaya başlamıştı. Bir ayrılan bir barışan Serenay Sarıkaya ve 48 yaşındaki Cem Yılmaz, son noktayı geçen sene koydu. Uzun bir süredir yalnız olduğu bilinen Serenay Sarıkaya’nın geçtiğimiz günlerde adı kendisinden yaşça büyük olan Haldun Demirhisar ile anıldı. Aşk iddialarını yalanlayan Serenay Sarıkaya bilinene göre şu anda herhangi bir isim ile aşk yaşamıyor.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Barışacak Mı?

2013 yılında televizyonda yayınlanmaya başlayan Medcezir dizisinde partner olan Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy dizi setinde aşk yaşamaya başlamıştı. Medcezir dizisinde başlayan aşk, diziden bir süre sonra bitmişti. İkilinin neden ayrıldığı çok merak edilmişti. Medcezir dizisinde yer alan rol arkadaşları Taner Ölmez’in düğününde bir araya gelen ünlü çift, sorular karşısında şaşkına döndü. Son olarak Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez evlendi. Taner Ölmez’in düğünü için Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy bir araya geldi. Ece Çeşmioğlu ile evlenen Taner Ölmez’in düğününden sonra gazetecilerin sorularına yakalanan Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ilgili soruları duyunca ne yapacağını şaşırdı.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’a düğün çıkışında eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile düğün töreninde konuşup konuşmadıkları soruldu. Serenay Sarıkaya ile ilgili sorular karşısında dili tutulan Çağatay Ulusoy’un heyecanı gözlerden kaçmadı. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ile ilgili sorulara “"Söyleyecek bir şeyim yok şu anda. Sete gitmem lazım1 cevabını verdi. Çağatay Ulusoy’un eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile mesafeli olduğu gözlerden kaçmadı.

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Neden Ayrıldı?

Son dönemlerde adı kendisinden yaşça büyük Haldun Demirhisar ile anılan Serenay Sarıkaya ve Duygu Sarışın ile aşk yaşayan Çağatay Ulusoy’un neden ayrıldığı merak ediliyor. Peki, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ne zaman ve neden ayrıldı?

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy aşkı birlikte yer aldıkları Medcezir dizisi ile 2013 yılında başladı. 2013 yılında başlayan aşk, dizinin bitmesi ile son buldu. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un ayrılık nedeni sette yaşanan gerginlikler olarak adlandırılsa da Serenay Sarıkaya’nın adı daha ayrılık açıklanmadan Kerem Bursin ile anılmaya başlamıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@