Seversin Nazlı kimdir? Ergül Miray Şahin kimdir? Ergül Miray Şahin nereli? Ergül Miray Şahin kaç yaşında? Ergül Miray Şahin daha önce hangi dizilerde yer aldı?

Kanal D'nin yeni yaz dizi Seversin başlıyor! Bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen dizinin oyuncuları merak edildi. 

Başrolünde İlayda Alişan ile Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin dizisini yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor.

Yaz döneminde Çarşamba akşamları içimizi açacak olan dizi Seversin tanıtımları ile merak uyandırdı ve beğenilmişti. Seversin dizisinin karakterleri ve oyuncuları da aranmaya başladı. Onlardan en merak edilenlerden birisi de dizinin Nazlı'sı Ergül Miray Şahin..

ergul_miray_sahin_kimdir_h411259_02f32

SEVERSİN NAZLI KİMDİR?

Seversin dizisi Nazlı kimdir? Seversin Nazlı gerçek adı ne? Seversin dizisinde Nazlı karakterini Ergül Miray Şahin canlandırmaktadır.

Ergül Miray Şahin kimdir? Ergül Miray Şahin nereli? Ergül Miray Şahin kaç yaşında? Ergül Miray Şahin ne mezunu? Ergül Miray Şahin dizileri? Ergül Miray Şahin sevgilisi kim?

Ergül Miray Şahin Kimdir?

Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak? Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

1989 yılında Bursa Osmangazi’de doğdu. Aslen Düzce'li olan Miray Şahin, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezundur.

2006 yılında yayınlanan Sev Kardeşim adlı dizide Seda karakteryle ilk kez oyunculuğa adım atmıştır.

1.70 metre boyunda ve 55 kilodur.

seversin-dizisi-nazli-kimdir-resmi

YER ALDIĞI DİZİLER

Vuslat

Dengi Dengine

Yalaza

Sevda Kuşun Kanadında

Gamsız Hayat

Ötesiz İnsanlar

Tozlu Yollar

El yazısı

Muhteşem Yüzyıl

Arka Sıradakiler

Sev Kardeşim