Kanal D'nin yeni yaz dizisi Seversin bu akşam başlıyor! Seversin başrolü Tolga kimdir? Seversin Tolga gerçek adı ne? Burak Yörük kimdir? Burak Yörük nereli? Burak Yörük ne mezunu? Burak Yörük hangi okuldan mezun? Burak Yörük sevgilisi kim? Burak Yörük kaç yaşında? Burak Yörük oynadığı diziler?

Kanal D'nin yeni dizisi Seversin bu akşam başlıyor! Bol dram klişesi kış sezonu sonrası nihayet yaz sezonu geldi! 

Romantik komedi dizilerinden bu sezonun en merak edileni Seversin bu akşam başlıyor. Başrolünde Burak Yörük ile İlayda Alişan'ın yer aldığı Seversin ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. 

Seversin dizisinde ünlü oyuncu Tolga Tuna'ya hayat veren Burak Yörük kimdir merak edildi! 

Seversin Tolga Kimdir?

Tolga Tuna annesi eski oyuncu olan kendisi de bu yüzden setlerde büyüyen bir gençtir. Ancak buna rağmen istediği yere gelememiştir.

Okul hayatı boyunca aldığı oyunculuk dans vb dersler nedniyle hep yalnız bir çocukluk geçirmiş. Hayatında bir kez aşık olan aşkından kariyeri için vazgeçmiştir.

Burak Yörük Kimdir?

26 Mayıs 1995 yılında İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Yakışıklı oyuncu Burak Yörük ilk oyunculuk deneyimini henüz daha çocukken yer aldığı Biz Boşanıyoruz dizisinde yaşamıştır.

4N1K 2 ve 4N1K adlı filmlerde yer almıştır.

Fox Tv'de yayınlanan Baraj dizisinde başrolde yer almıştır.

Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı! Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı!

Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde yer almıştır.

Yer Aldığı Yapımlar;

Sırlar Dünyası

Biz Boşanıyoruz

Şeytan

Dede Korkut Hikayeleri

20 Dakika

Ben Onu Çok Sevdim

Dayan Yüreğim

4N1K 

4N1K 2

Baraj

Aşk Mantık İntikam

Seversin