Aile dizisi, son bölümlerdeki reytingleriyle adeta darmaduman oldu. Hal böyle iken dizinin kaçıncı bölümde final yapacağı da ortaya çıktı. Milyonlarca izleyici şoka girdi final tarihini bekliyor. Show TV diziyle ilgili bilinmeyenleri açıkladı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Show TV dizisi Aile, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ile harikalar yaratıyordu. Ancak ne olduysa yeni sezonda oldu. Dizinin final kararı almasının perde arkası açıklandı. Dizi için final tarihi bile biçildi. İşte dizinin ekranlara veda edeceği gün ve bölüm sayısı...

Show TV'nin popüler dizisi "Aile", yeni sezona giriş yaptı. Ancak dizi, bu haftaki bölümünde bir başka dizi ve önemli bir futbol maçıyla reyting mücadelesi verdi. Beklenilen ilgiyi göremeyen "Aile" dizisinin bu durumu, final yapacağına dair dedikoduların alevlenmesine neden oldu. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi iki tanınmış ismin başrolde olduğu dizi, geçen sezon etkileyici bir performansla izleyici karşısına çıkmıştı.

Reytingleri Resmen Eridi!

Aile, önceki sezonu 13 bölümle tamamlamış ve bu sezon geri döndü. Ancak yeni sezonun ilk bölümü beklenen ilgiyi toplayamadı. Reytinglerde yaşanan bu düşüş, aynı gün yayınlanan Galatasaray - Manchester United maçına bağlanıyor. Bazı izleyiciler bu durumu geçici bir düşüş olarak değerlendiriyor.

Aile Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Ayrıca, Aile dizisiyle ilgili başka bir haber daha aldık. Dizinin toplam 30 bölüm sürecek şekilde planlandığı bildirildi. Geçen sezon 13 bölüm süren dizi, bu sezon 17 bölüm daha ekrana gelecek ve toplamda 30 bölümle final yapacak. Yani, yeni sezondaki ilk bölümle birlikte, Aile'nin finaline 16 bölüm kala kaldı.