Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı son işi oldu. Cumartesi akşamlarının ekrandaki tek romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı bir artan bir azalan reytinglerle devam ediyor.

Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı son işi oldu. Cumartesi akşamlarının ekrandaki tek romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı bir artan bir azalan reytinglerle devam ediyor. Final yapacağı korkusu olan dizisinden üzücü bir ayrılık haberi geldi. Diziden ayrılan isim bir daha asla televizyonda görünmek istemediğini ve hiçbir dizide yer almayacağını açıkladı.

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı, kadrosunda Sarp Bozkurt, Anıl İlter, Melisa Döngel, Evrim Doğan, Neslihan Yeldan, Bige Önal ve Başak Gümülcinelioğlu gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı setteki arkadaş ortamı ile sosyal medyada gündemde.

Setten her gün eğlenceli paylaşımlar yapan oyuncular dizinin final yapacağına dair çıkan iddialar karşısında üzgünler. Öyle ki dizinin hayranları diziden daha fazla oyuncuların setteki kamera arkası paylaşımlarını takip ediyor. Ancak diziden zorunlu ayrılıklar da yaşanıyor.

Diziden son olarak Bige Önal ayrılmış ancak diziye geri dönmüştü. Diziye giren isimlerin kısa süre içerisinde çıkması da hem hayranlar hem de oyuncular için üzücü oluyor. Öyle ki diziye henüz giren Mert Öcal, daha kendisini gösteremeden diziden çıkarılmıştı.

BİR DAHA ASLA TELEVİZYON DİZİSİNDE ROL ALAMAYACAĞIM!

Mert Öcal, Sen Çal Kapımı dizisine Prens Seymen rolü ile dahil edilmişti. Ancak sadece bir iki bölümde saniyelik sahnelerde görülen Mert Öcal diziden alelacele çıkarılmıştı. Mert Öcal bu ayrılık sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Öcal : “Çok yorucu, vakit kalmıyor, hayatını planlayamıyorsun, set şartları çok ağır. O yüzden ben de yetişemiyorum, bir süre ara verdim televizyon oyunculuğuna…” diyerek televizyonda yer alamayacağını açıkladı.

Mert Öcal artık sadece dijital projelerde yer alacağını söyledi. Son olarak Survivor da yer alan Öcal, herkesi şaşırtacak ters köşe bir proje ile döneceğini de açıkladı.