Fox Tv'nin yeni başlayan ve başlar başlamaz kendini seyirciye sevdiren dizisi Son Yaz'da üzücü ayrılıklar yaşanacak. Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?
Fox Tv'nin yeni başlayan ve başlar başlamaz kendini seyirciye sevdiren dizisi Son Yaz'da üzücü ayrılıklar yaşanacak. Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinde ayrılık rüzgarları!

Fox Tv'de yeni başlayan ve ilk bölümünde itibaren izleyici kitlesinin oluşturmayı başaran Son Yaz dizisinde ayrılık haberleri. Son Yaz dizisi kadrosu ve konusu ile izleyenleri kendisine bağlamayı başardı. Ali Atay hayranları, Akgün rolü ile genç kızları kendisine aşık eden Alperen Duymaz dizinin en sevilen ikilisi oldu.

Son Yaz dizisinde  zorluklarla savaşmak zorunda kalan genç bir erkek çocuğu ile ona sahip çıkan ve bambaşka bir hayata getiren bir aile babasının hikayesi ve çekimleri ile The Oc dizisini akıllara getiriyor.

The Oc dizisi ülkemize çok kez uyarlanmaya çalışılmış son olarak ünlü oyuncuların yer alması nedeniyle daha çok Med Cezir ile akıllarda kalmıştı. Son Yaz'da bu nedenle Med Cezir dizisini akıllara getirdi.

AYRILIKLAR SEYİCİYİ ÜZECEK

Son Yaz dizisinde ilerleyen bölümlerde yaşanacak olan ayrılıklar izleyiciyi üzecek. Dizide Savcı Selim Kara ile Canan boşanırken Metin ve Emel'de ayrılığın eşine gelecek. Metin ve Emel'in rüya evliliğinin arkasında farklı hikayeler çıkacak. Metin'in Serap'a olan duyguları da açığa çıkınca ayrılık gelecek. Yağmur ile Kaan aşkı da Yağmur'un Akgün'e duyguları olmasına rağmen Kaan'a umut vermesi nedeniyle Kaan'ı paramparça edecek. Kaan ayrılacak.

Dizide rolü giderek azalan Kaan karakterini canlandıran Erdem Şanlı'nın diziden ayrılacağı da konuşuluyor. Ancak bir başka iddia ise Kaan'ın ilerleyen bölümlerde sürpriz bir olayın içinde yer alacağı..

Son Yaz dizisinde Savcı Selim Kara, organize suç örgütü lideri Selçuk Taşkın'dan gizli tanıklık yapması karşısında oğlu Akgün'e sahip çıkmasını ister. Selim, hayatını işine adayınca ailesinden yıllarca uzak kalır. Canan artık dayanamayarak boşanmak istediğini söylediğinde ailesinin yanına dönmek zorunda kalan Selim yanına suç örgütü liderinin mafyalık hayalleri kuran Akgün'ü de getirir. Akgün ve Savcı arasında baba oğul ilişkisi başlayacakken, olaylar gizli şeylerin açığa çıkması ile bambaşka yöne gider.