Son Yaz Emel Kimdir? Sezer Koç Kaç Yaşında? Nereli?

Son Yaz Emel gerçek adı ne? Son Yaz Sezer Koç kimdir? Sezer Koç kaç yaşında? Sezer Koç nereli? Son Yaz dizisi Emel evli mi?

Televizyon 30.04.2021 - 22:17 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Son Yaz dizisinin Emel'i Sezer Koç tüm dikkatleri üzerine topladı. Son Yaz dizisinde Emel karakterini canlandıran oyuncu Sezer Koç kimdir? Sezer Koç nereli? Sezer Koç kaç yaşında? Sezer Koç evli mi? Hangi dizilerde oynadı?

Ali Atay'ın başrolünde yer aldığı kadrosunda Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Şebnem Dönmez, Alperen Duymaz, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisinin Emel'i Sezer Koç hem güzelliği hemde oyunculuğu dikkatleri üzerine çekti. Peki Sezer Koç kimdir?

Son Yaz dizisinde Emel karakterine hayat veren Sezer Koç son zamanlarda en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu. Sezer Koç'un hayatı merak edilerek en çok aranan oyunculardan biri oldu. 

Sezer Koç Kimdir?

Sezer Koç 16 Kasım 1981 doğumludur. Akademi 35Buçuk Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 yılında Vahide Perçin’in yönettiği “Havhavlarla Hevhevler” adlı oyunla tiyatroya ilk adımını atmıştır.

Can Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Familya dizisindeki rolüyle tanınmıştır. Sezer Koç, daha sonra Nefes Nefese adlı dizide Mihriban karakterini canlandırmıştır. Şarkı söylemeyi, resim ve heykel yapmayı seven Sezer Koç İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@