Star TV'de salı akşamları ekrana gelen Sana Söz dizisi için final yolu göründü. Her ne kadar Müge Anlı'nın taklidi gibi olsa da dizi izlenmedi.

Star TV'de başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın paylaştığı Sana Söz dizisi ilk bölümü ile aslında izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Özellikle Müge Anlı benzeri olması nedeniyle izleyiciler büyük bir ilgi göstermişti. Ayrıca başrol isimlerinin de iddialı olması dizi olan ilgiyi arttırırsa da maalesef reytinglerde Sonuç hüsran oldu.

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusuna rağmen sana söz dizisi izleyicilerden gereken ilgiyi göremiyor. Elbette bunda Salı akşamları ekrana gelen önemli yapımlarında etkisi büyük. TRT 1'in iddialı dizisi masumlar Apartmanı, FOX TV'nin evlilik hakkında herşey dizisi ve ATV’nin yeni başlamasına rağmen reytinglerde zirveyi yakalayan Destan dizisi, Sana Söz dizisini gölgede bıraktı.

Reytingler her hafta düşüyor

Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor? Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor?

Sana söz dizisi yayınlanan ilk bölümü ile büyük umutlar vaat etmese de reytinglerde bir kıpırdama olabileceğine işaret etmişti. Ancak hemen ardından destan dizisinin gelmesi ile beraber Sana Söz dizisi her hafta kan kaybetmeye başladı. Aslında konusu oldukça ilgi çekici ve farklı olan dizi Müge Anlı'nın programını anımsatıyordu. Cinayet çözme, kayıpları bulma gibi konuları işleyen dizi aynı zamanda polisiye tadı da veriyordu. Yapımcıların en önemli hatası ise bir iyi Salı akşamına almak oldu. Çünkü Salı akşamı tüm kanallarda birbirinden iddialı diziler var ve reyting rekabeti de bir hayli yüksek oluyor.

star-tvyi-sana-soz-dizisi-ile-buyuk-husran-yasadi-muge-anli-taklit-edildi-ama-tutmadi-2

Başka bir gün olabilir miydi?

Sana Söz dizisi için aslında başka bir gün düşünülebilirdi. Örneğin Çarşamba ya da Perşembe akşamı dizinin daha iddialı olabileceği günler olarak karşımıza çıkıyor. Ada Masalı dizisinin final yapacak olması nedeniyle Star TV'de çarşamba akşamı boşalacak. Ancak yeni başlayacak olan diziler de var. Kanal, Sana Söz dizisi için bir hamle yapar mı şu an için bilinmiyor ancak yapmaması halinde dizinin finali yakın gibi görünüyor.