TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star ödül oyunu ile devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya mücadele içerisinde olduğu yarışmada bu akşam ödül oyunu için yarışmacılar parkura çıkacak. Uzun zamandan beri ödül kazanamayan gönüllüler takımı bu akşam kazanmak ve ödülü sahibi olmak istiyor. Peki, Survivor 19 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 19 Nisan 2022 Oscar Ödülü kim aldı?

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışması Survivor 2022 All Star devam ediyor. Survivor'da bu haftanın dokunulmazlık oyunları sona erdi eleme adayları belli oldu. Bu akşam gönüllüler takımından bir eleme gerçekleşecek. Diğer yandan takımlar bu akşam ödül oyunu için parkura çıkacak. Gönüllüler takımı uzun zamandan beri ödülü kazanamıyor Ve kazanmak istiyor. Ünlüler takımı ise yakaladıkları seriyi bozmadan devam etmek istiyor. Peki, Survivor 19 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? 19 Nisan Survivor 2022 All Star ödülü kim aldı?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Gönüllüler ödüle hasret kaldı

Survivor 2022 All Star'da bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı ödülü dokunulmazlık oyunlarını da kaybederken bu hafta mutlaka ödül oyunu kazanmak ve karnını doyurmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımından Sude ve yağmur oyun kazanamadıklarını aç kaldıklarını söyleyerek gözyaşlarına boğulmuştu. Bu akşam oynanacak olan ödül oyunu her iki takım için de önemli.

survivor-19-nisan-2022-odul-oyununu-kim-kazandi-19-nisan-survivor-2022-all-star-odulu-kim-aldi-2

Survivor 19 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı?

Gergin geçen dokunulmazlık oyunu sonrasında bu akşam iki takımda ödül oyununu çıkıyor. Ünlüler takımı yakaladıkları seri kaybetmeden Yollarına devam etmek isterken gönüllüler takımı 2 artık kazanmak istiyor. Survivor 19 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduktan sonra haberimizde olacak...