Survivor 2022 All Star kurgu mu? Survivor'da dün akşam ekrana gelen bir görüntü yarışmanın kurgu olduğu iddialarını bir kez daha güçlendirdi. Peki, Ogeday Girişken ne içiyordu? Survivor 2022 kurgu mu?

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 yarışması ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Survivor All Star'ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde Ogeday girişken eline su dökmek isterken başka bir içecek döktü. Bu detay izleyicilerin gözünden kaçmazken Survivor All Star kurgumu sorusu bir kez daha gündemde. Peki Survivor kurgu mu? Ogeday Girişken’in elindeki içecek ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması ile ilgili sık sık kurgu olduğu yönünde iddialar gündeme geliyordu. Ekranların fenomen yarışması bir kez daha kurgu iddiaları ile gündemde. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde bir detay izleyenlerin gözünden kaçmadı ve sosyal medyada çok konuşuldu. Gazeteci Ata Benli Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda ogeday'ın elindeki içeceğin enerji içeceği mi yoksa şarap mı olduğunu sordu. Peki Ogeday’ın elindeki içecek neydi?

survivor-2022-all-star-kurgu-mu-ogeday-giriskenin-elindeki-icecek-ne-2

Survivor 2022 kurgu mu?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 yarışmasının sık sık dünyanın en zor yarışması olduğu belirtiliyor. Ancak zaman zaman Survivor yarışmasının kurgu olduğu ve bazı hilelerin yapıldığı iddia ediliyor. Hatta dikkatli izleyiciler bu teoriyi desteklemek için sık sık ekran görüntülerini paylaşıyor. Survivor yarışmasının kurgu olduğu ile ilgili izleyenler ikiye bölünmüş durumda. Şimdi de Survivor'da bir görüntünün üzerinden değerlendirmeler yapılıyor.

Ogeday'ın elindeki içecek ne?

Survivor 2022 All Star yarışmasının dün akşam ekranlara gelen bölümünde iddialı yarışmacılardan Ogeday girişken eline su dökmek isterken başka bir madde döktü. Gazeteci Ata Benli ise sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşarak Ogeday'ın elindekinin ne olduğunu sordu. Ogeday'ın döktüğü maddenin enerji içeceği ya da şarap olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Henüz TV8 yönetimi ve Acun Ilıcalı tarafından bu konuda bir açıklama yapılmadı.