TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kırmızı ve mavi takımım mücadelesini ekranlara Taşıyan Survivor yarışmasında takımlar değiştikten sonra heyecanın dozu da bir hayli arttı. Haftanın 4. dokunulmazlık oyunu için bu akşam takımlar parkura çıkıyor. Adeta takımların güçleri bu oyunda ortaya çıkıyor. Peki, Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2022 All Star hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Survivor'da takımlar karıştırılmış bazı yarışmacılar takım değiştirmek zorunda kalmıştı. Kırmızı ve mavi takım olarak yola devam eden yarışmacılar arasında her geçen gün tartışmalarında dozu artıyor. Büyük rekabete ev sahipliği yapan Survivor 2022 All Star yarışmasında özellikle dokunulmazlık oyunları nefes kesiyor. Peki, Survivor'da dokunulmazlığı bu akşam kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Son eleme adayı belli olacak

Survivor 2022 All Star'da takımlar karıştırıldıktan sonra ilk dokunulmazlık oyunu haftası bu hafta oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kaybederken eleme adayı Gökhan olmuştu. Önceki akşam oynanan 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oldu ve eleme adayı olarak evrimin isminin yazıldı. Survivor All Star'da dün akşam oynanan 3 dokunulmazlık oyununu da yine mavi takım kazandı. Ada konseyinde en çok yazılan isim Barış olurken yokluk Adası'na giden isim de Barış oldu.

survivor-25-nisan-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-survivor-25-nisan-2022-4-eleme-adayi-ki-2

Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor'da haftanın 4. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve son eleme adayı da belli olduktan sonra oylama açılacak. Kırmızı ve mavi takım arasında büyük rekabete sahne olan yarışmada Bu akşam bir güç oyunu var. Bu akşam oynanacak olan oyunda Atakan, Ogeday, Perviz, Nagihan ve hikmet gibi güçlü isimlere sahip olan gönüllüler takımı şanslı görülüyor.

Survivor 25 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star'da bu hafta 4 eleme adayı olacak olan yarışmacı da izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Bu hafta ada konseyinde isimleri yazılan Gökhan, Evrim, Barış eleme adayı olmuştu. Bu akşam 4. isimde belli olacak ve eleme potası oluşacak.