TV8’in Fenomen yarışması Survivor yeni bölümü ile devam ediyor. Survivor 2022 All Star sezonunda yarışmacılar mümkün olabilen en zor şartlarda zorlanıyor. Survivor'da Şimdi de yokluk Adası başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gidiyor. Peki Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu? 4 Nisan Survivor 2022 yokluk adasına kim gitti?

TV8'de bu sezon all-star formatıyla ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2022 devam ediyor. Yarışmacılar birleşme partisi sonrasında Survivor parkurlarında hızlı bir dönüş yaptı. Hem ünlüler hem de Gönüller takımları dokunulmazlık Oyunları'nda mücadele etmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın ise yarışmacılara bambaşka bir sürprizi vardı. Artık Survivor'da yokluk Adası uygulaması başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımından eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gidiyor ve 24 saati burada geçiriyor. Peki, Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Ünlüler takımından Gizem yokluk adasında

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu Kaybeden yine ünlüler takımı oldu. Özellikle kadınlar etabında başarısız bir performans gösteren ünlüler de erkekler oyunu aldı ancak en iyiler bölümünü kazanan yine Gönüller oldu. Ünlüler takımından bu hafta ikinci eleme adayı olarak Gizem Memiç yazıldı. Gizem Memiç, Ardahan ve Barış sonrasında yokluk Adası ile yüzleşen ilk kadın yarışmacı oldu.

survivor-4-nisan-2022-dokunulmazligi-kim-kazandi-survivor-4-nisan-2022-eleme-adayi-kim-oldu-yokl-1

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2022 All Star'da haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Ünlüler takımından iki gönüllüler takımından ise bir eleme adayı şu anda fotoda bulunuyor. Bu akşam oyunu kaybeden takımdan bir yarışmacı daha eleme potasına girecek. Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu? Yokluk adasına kim gitti?

Survivor 4 Nisan 2020 4. eleme adayı belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız...