Survivor All Star 2022 yarışmacıları kimler? Survivor All Star 2022 kadrosu netleşti, fırtına gibi esecek

TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star 2022 yarışmacıları netleşiyor. Peki Survivor All Star 2022 kadrosunda kimler var? Hangi yarışmacılar katılacak?

Televizyon 07.07.2021 - 12:52 07.07.2021 - 12:52 Volkan Arık

TV8 ekranlarında Survivor 2021 yarışmasının sona ermesi ile birlikte gelecek sezonun all-star olacağı konuşulmaya başlandı. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler ise şimdiden kadroda kimlerin olup olmadığını araştırıyor. Peki Survivor All Star 2022 kadrosu yarışmacıları kimler? Survivor All Star 2022 yarışmasına kimler katılıyor?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışması gelecek sezon All Star olarak ekranlara gelecek. Son yılların en iddialı yarışmacılarının bir kez daha yarışacağı Survivor All Star kadrosu şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Survivor All Star 2022 yarışmacıları kimler olacak hangi yarışmacılar katılacak gibi soruların yanıtı yoğun bir şekilde arama motorunda araştırılıyor. Survivor All Star 2022 kadrosu yarışmacıları haberimizde…

SURVİVOR ALL STAR 2022 YARIŞMACILARI

Survivor 2021 yarışması geçtiğimiz günlerde final yapmış, İsmail Balaban yarışmayı şampiyon olarak bitirmişti. Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen yarışma Gelecek yıl başlayacak. Ocak ya da Şubat ayında yeniden ekranlara gelmesi beklenen yarışmanın yeni sezonu all-star olacak. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler ise yeni sezon yarışmacılarının şimdiden merak ediyor. Daha önce Survivor Panorama programında bu konuda açıklama yapan Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2022 kadrosu için düşündüğü isimler arasında Sercan Yıldırım, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Evrim keklik, Ogeday girişken, Seda Ocak, Elif, Sude gibi isimlerin olduğunu söylemişti. Survivor Panorama yorumcusu Mert Öcal ise Instagram'dan oylamaya sunulmuştu.

survivor-all-star-2022-yarismacilari-kimler-survivor-all-star-2022-kadrosu-netlesti-firtina-gibi-3

HİKMET SURVİVOR YARIŞMASINA GERİ DÖNÜYOR

Diğer yandan Survivor 2022 all star yarışması için kesinleşen isimler de var. Yarışmada talihsiz bir kaza geçirerek elenen ve şampiyonluk adayı görülmesine rağmen devam edemeyen Hikmet Survivor 2022 All Star kadrosuna girdi.  Sercan Yıldırım ve Seda Ocak'ta kesin olarak Survivor 2022 All Star'da olacak.  Henüz diğer yarışmacılar netlik kazanmadı ancak Acun Ilıcalı'nın söylediği isimlerin yeni sezonda Survivor yarışmasında olması yüksek ihtimal gibi görünüyor.

SURVİVOR ALL STAR 2022 NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Survivor All Star 2022 sezonu Ocak ya da Şubat ayında başlayacak. Geçtiğimiz yıllarda pandemi Dolayısıyla program biraz erkene alınmış, MasterChef yarışması final yaptıktan hemen sonra yayına başlamıştı.  Survivor All Star 2022 yarışmasının da önümüzdeki yıl ocak ayında hemen başlayacağı tahmin ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@