Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 yılında da bomba gibi devam ediyor. İki sezondur ünlüler ve gönüllüler takımı üyeleri arasında yaşanan duygusal yakınlaşmalar yarışmaya damga vururken bu yılın sürpriz ikili birleşme partisinin ardından Ba

Survivor Batuhan ve Aleyna aşkı ortaya çıktı! İzleyenler Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan arasında neler oluyor? her yerde aranmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2021 yılında da bomba gibi devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği Survivor'da bomba bir iddia ortaya atıldı.

OLAY! FOX TV İsmail 'Küçükkaya'yı Neden Gönderdi? "Ayrılmak Zorunda Bırakıldı" Açıklaması Geldi! FOX TV Yalan mı Söyledi OLAY! FOX TV İsmail 'Küçükkaya'yı Neden Gönderdi? "Ayrılmak Zorunda Bırakıldı" Açıklaması Geldi! FOX TV Yalan mı Söyledi

Birleşme partisinde konuşmaları ve birlikte vakit geçirmeleri dikkat çeken Batuhan ve Aleyna arasındaki yakınlaşma; Melis ile Batuhan'ın arasındaki gerginlikle açığa çıktı. Birleşme partisinde Batuhan ve Aleyna'nın baş başa konuşmaları günlerce konuşulmuş bunun ardından eski yarışmacı Barış Özbek, gönüllüler takımındaki Aleyna Kalaycıoğlu'nun Batuhan'dan hoşlandığını iddia etmişti. Bunun üzerine izleyenler ikilinin hal ve tavırlarına daha da dikkat etmeye başladı. 

Survivor 29 Nisan akşamı yayınlanan Survivor yeni bölümde; bir kez daha Aleyna-Batuhan konusu gündeme geldi. Gönüllüler adasında bu konu konuşulurken; Ayşe'nin röportajı sırasında Batuhan'ın kibar biri olduğunu ancak Aleyna'ya karşı daha da nazik olduğunu söyledi. Hatta ikilinin birleşme partisinde sarıldığı anı bile yakaladığını dile getirdi. 

İşte Survivor 2021'de aşk itirafı!

Ardından adada Dora da ikilinin bakışmalarını yakaladığını ve önceki gün yaşanan seramonideki olaydan bahsetti. Murat Ceylan, ödül oyunundaki ödülü açmak için Aleyna'ya söz verdiği için onu Batuhan'ın yanına çağırdı. Bu sırada Batuhan'a "Bir günlük sizin takıma dahil oldum" esprisi yapan Aleyna'ya, Karacakaya, "Bir bak bakalım burdan karşıya" dedi. Aleyna da o sırada ardaşlarına "Çok güzel görünüyorsunuz" diye iltifat etti. O arada ikilinin tavırlarını yakalayan Dora ile Steven'da "Şımardılar, hallerine bak" dediler.

Aleyna, bu konuyla ilgili tanışıp sohbet ettiklerini ancak arkadaşlarının neden bu kadar üstüne geldiğini anlamadığını söyledi. Ancak Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ile gerçekleştirdiği sohbette, Çalışkan'ın "Bunlar çok güzel duygular, Batuhan sana hep güzel bakıyordu zaten" gibi şeyler söylemesi aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

Batuhan'ın da bu uğurda takım arkadaşı Melis ile tartışması kafaları daha da karıştırdı. Survivor Batuhan-Aleyna ilişkisinin nasıl ilerleyeceğini izleyip göreceğiz.

Survivor Batuhan Karacakaya kimdir?

5 Şubat 1997'de İstanbul'da doğmuştur. Türk oyuncu olan Batuhan Karacakaya, Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında "Bülent Ziyagil" rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde "Mert" karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı, Diriliş Ertuğrul dizisinde "Dündar" rolünü canlandırdı. Survivor 2021'e yarışmacı olarak katıldı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kim?

Gönüllüler takımında yarışan Aleyna kendini şöyle anlattı: 1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.