TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 27 Şubat Cumartesi akşamı 36. bölümüyle ekranlara gelecek.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 27 Şubat Cumartesi akşamı 36. bölümüyle ekranlara gelecek. Son bölümdeki ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı arasında çıkan kavga çok konuşulmuştu. Survivor 36. bölüm fragmanında konseyde kavgayı değerlendirecek olan Acun Ilıcalı bir hayli sert sözler sarf edecek. Bu arada Çağrı'nın kendini açıklamaya çalışması ise Survivor Çağrı diskalifiye mi olacak? akıllara getirdi. Peki Survivor bir yarışmacı diskalifiye mi olacak? Çağrı Atakan adaya veda mı edecek? Hadi gelin birlikte bakalım...

Survivor 35. bölümde ödül oyunu oynandı. Bu oyun sırasında Doğan'ın erken sevinmesinin ardından ünlüler ve gönüllüler arasında gerginlik yaşandı. Doğan ve Dora arasından çıkan kavgaya Çağrı da dahil oldu. Bir anda ortalık karışınca, takımlar kavgayı ayırmak için çaba sarf etti. Bu olayın ardından sunucu Murat, yarışmacıları uyardı. Bu olayın ardından yayınlanan Survivor 36. bölüm tanıtımı ise herkesi şaşırttı.


Survivor Çağrı diskalifiye mi olacak?


Çünkü Survivor yeni bölümde oynanacak market ve dokunulmazlık oyunu ardından yapılan konseyde Acun Bey'in kavga konusunu açması ve fragmanının diskalifiye başlığıyla yayınlanması herkesi meraklandırdı. Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı'nın Çağrı'ya sarf ettiği "Bu yarışmanın kuralları var biliyorsun demi? Yaptığın hiç doğru değil" demesi akıllara diskalifiye ihtimalini getirdi. Bunun ardından Survivor Çağrı diskalifiye mi olacak? Çağrı Atakan adaya veda mı edecek aranmaya başladı.

Konuyla ilgili net bir bilgi ya da ifşa durumu söz konusu değil. Ancak daha önce kavga nedeniyle Survivor'da yaşanan diskalifiyeleri düşündüğümüzde olayın hemen ardından bir müdahale ve akşamına da acil durum konseyi yapılıyordu. Yani Survivor 27 Şubat akşamında Acun Bey, konuyla ilgili bir ikazda bulunacak. Herhangi bir diskalifiye olması mümkün görünmüyor. Özetle Survivor Çağrı diskalifiye olmayacak ve yarışmaya devam edecek.

SURVİVOR NEDEN İZLENMİYOR?

Öte yandan bu Survivor diskalifiye olayının da izleyici çekmek için bir hamle olduğu tahmin ediliyor. Çünkü Survivor yarışmasının bu yıl reytingleri bir hayli düşük seyrediyor.


Survivor Çağrı Atakan kimdir? Kaç yaşında


Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Öte yandan Çağrı Atakan, Survivor'a gitmeden önce sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşamıştı. Çağrı Atakan, yaşadıkları fikir ayrılığı nedeniyle ilişkilerine nokta koyduklarını açıklamıştı: Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun.