Survivor 2021’de Dokunulmazlık heyecanı tüm hızıyla sürüyor! Ünlüler takımından Öykü Çelik, Gönüllüler takımında Aleyna Çalışkan’ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam (2 Mart Salı) Survivor 39. Bölümde eleme heyecanı yaşanıyor! Ünlüler’den Öykü mü y

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Giderse dizi kesin final yapar! Ben Bu Cihana Sığmazam'ın fişini çektirecek ayrılık! Giderse dizi kesin final yapar!
Survivor 2021’de Dokunulmazlık heyecanı tüm hızıyla sürüyor! Ünlüler takımından Öykü Çelik, Gönüllüler takımında Aleyna Çalışkan’ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam (2 Mart Salı) Survivor 39. Bölümde eleme heyecanı yaşanıyor! Ünlüler’den Öykü mü yoksa Gönüllüler’de Aleyna Çalışkan mı elenecek? Survivor SMS Sonuçları, Exxen’de açıklandı! Survivor 2 Mart 2021 Exxen Ünlüler – Gönüllüler SMS sıralaması Survivor izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Survivor 2021 Exxen 2 Mart SMS Sonuçları!

SURVİVOR 2021 İLETİŞİM OYUNUNU KAZANAN GÖNÜLLÜLER

Survivor 2021’de 2 Mart Salı 39. Bölümde iletişim oyunu heyecanı yaşandı! Manevi açıdan rahatlamak isteyen iki takımda yarışmacılar kıyasıya mücadele etti ve 9-9’luk skor ortaya çıktı! Final oyununda Ünlüler ve Gönüllüler son vuruşu yapmaya çalıştı. Ancak kazanan Gönüllüler oldu! Gönüllüler iletişim oyununu kazanarak aileleriyle görüşme hakkı elde ettiler.

Survivor 2 Mart Salı akşamı oynanan İletişim Oyununu ve ödülünü kaybeden ünlüler büyük hüsran yaşadı! Ünlüler takımı 9-9’a getirdikleri oyunu final oyununda yaptıkları hatalar sonucu kaybetti ve 10-9 kaybettikleri oyunda gönüllüler ödülün keyfini çıkardılar.

SURVİVOR’DA DUYGUSAL ANLAR

Survivor 2 Mart Salı akşamı yayınlanan 39. Bölümde duygusal anlar da yaşandı! Survivor’da iletişim ödülünü kazanan ve ailelerinden mesajlar ve fotoğraflar alan Gönüllüler takımı yarışmacıları gözyaşlarını tutamadı. Ailelerinden uzakta hem doğayla hem kendileriyle hem de rakiple mücadele veren Survivor Gönüllüler yarışmacılarının duygusal anları izleyicileri de duygulandırdı.

SURVİVOR 2 MART EXXEN SMS SONUÇLARI

Survivor’da ilk eleme adayları Ünlüler takımından Öykü Çelik ve Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan olmuştu. Survivor 2021’de bu hafta elenecek isim için araştırmalar da başladı. Survivor izleyicileri büyük bir merakla 2 Mart Survivor kim elendi? Survivor 2 Mart Exxen SMS Sonuçları için sorgulama yapıyorlar. Bu akşam Survivor 2 Mart EXXEN Sms sonuçlarının açıklanmasının ardından 3. Ve 4. Eleme adayları da belli olacak!

SURVİVOR 2 MART ÖYKÜ MÜ ALEYNA MI ELENDİ?

Survivor 2 Mart 2021 yeni bölümünde büyük heyecan yaşandı. Survivor izleyicileri Aleyna Çalışkan ve Öykü Çelik’in eleme adayı oldukları potada 3. Ve 4. Eleme adaylarını da öğrendiler. Ardından elenen isim belli oldu! Survivor 2 Mart Salı 39. Bölümde Gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Çalışkan adaya veda etti! Survivor 2 Mart Aleyna Çalışkan elendi!

Bilindiği üzere Survivor’da SMS sıralaması ve elenen isim öncelikle, Acun Medya’nın yeni platformu Exxen'de a’ıklanıyor. Exxen üyeliği bulunan izleyiciler, Survivor 2 Mart SMS sıralaması sonuçlarını ve Survivor 2 Mart elenen ismi önceden öğrenme fırsatı buldular. Survivor 2 Mart elenen isim Aleyna Çalışkan oldu. SMS sıralaması bilgisi de birazdan bu sayfadan sizlerle paylaşılacak.

Survivor 2 Mart Exxen SMS sıralaması sonuçları henüz açıklanmadı. Birazdan açıklandığında sizlerle paylaşacağız, lütfen Exxen Survivor 2 Mart SMS Sonuçları için beklemede kalınız.

SURVİVOR ALEYNA ÇALIŞKAN KİMDİR? ELENDİ!

Survivor Gönüllüler yarışmacısı Aleyna Çalışkan adaya veda etti. Survivor izleyicileri henüz tam olarak tanıma fırsatı bulamadıkları Aleyna Çalışkan’ın kim olduğunu merak ediyorlar. Survivor’da bu sezon Gönüllüler takımına dahil edilen Aleyna Çalışkan, 22 yaşında ve üniversite öğrencisi. Profesyonel olarak vücut geliştirmeyle uğraşan Aleyna Çalışkan, hobi olarak dans da ediyor. Ayrıca pilates eğitmenliği de yapıyor.