TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor'a yeni bir yarışmacı katıldı. Acun Ilıcalı'nın dün akşam yayınlanan Survivor 2021 bölümünde, adaya yeni bir ismin katılacağını ve yeni yarışmacının oldukça iddialı olduğunu söyledi.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor'a yeni bir yarışmacı katıldı. Acun Ilıcalı'nın dün akşam yayınlanan Survivor 2021 bölümünde, adaya yeni bir ismin katılacağını ve yeni yarışmacının oldukça iddialı olduğunu söyledi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yeni yarışmacı ile ilgili açıklamaları ve iddiaları sonrasında yarışmaya yeni katılan isim belli oldu. Survivor 21 Şubat Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde, Acun Ilıcalı'nın sunumuyla adaya gelen yeni yarışmacı açıklandı. Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışacak olan yeni ismin daha önce Yetenek Sizsiniz'de de yarıştığı söylendi. Yetenek Sizsiniz'de yarımacı olan yeni ismin Survivor'da da iyi bir sonuç elde edeceği söyleniyor. Survivor'a yeni gelen oyuncu, ünlüler takımına geldi. Survivor ünlüler takımına böylelikle güçlü bir isim daha eklendi.Survivor bu sene yarışmacı değişikliklerine doymuyor. Survivor 2021 adeta yayına başladığı günden beri her hafta oyuncu değiştirmeye de devam ediyor. 9 Ocak Cumartesi 2021'de yeni sezonuna başlayan Survivor'da daha şimdiden 4 oyuncu değişikliği yaşandı bile. Yarışmacıların gerek sakatlıkları gerek yarışma kurallarına uymaması nedeniyle değişiklikler yaşanıyor. Survivor'dan diskalifiye olan isimlerin yanı sıra Survivor'a yedeklerden giren de pek çok isim oldu. Survivor'a yedeklerden giren son isim yine ünlü takımınaydı. Survivor gönüllüler takımına ünlü sosyal medya fenomeni, Doğan Keser katıldı. 'Sensin' lafı ile ünlenen ve sosyal medyada çok büyük bir kitleye sahip olan Doğan Keser, yedeklerden Survivor 2021'ye katılan son isim olmuştu.

Survivor'a yedeklerden giren son isim Doğan Keser'di. Doğan Keser'in ünlüler takımına girmesinin ardından gönüllüler takımı hala ünlüler takımına göre 1 yarışmacı fazlaydı. 1 yarışmacı daha fazla olan gönüllüler takımını, ünlüler takımı karşısında eşitlemek için ünlüler takımına 1 oyuncu daha dahil edildi. Yarışmanın asıl kadrosunda eksilme olduğu zaman yedek kadrodan oyuncu alımı yapılmaya devam ediliyor. Survivor 2021'e yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Survivor'a yeni gelen isim Çağman Çatay oldu. Çağman Çatay'ın Survivor ünlüler takımına dahil olması ile gönüllüler ve ünlüler takımında yarışmacı sayısı eşitlenmiş oldu.

Survivor Yeni Katılan Yarışmacı

Survivor 2021’de ada konseyinde Acun Ilıcalı yeni yarışmacının Ünlüler takımına katılacağını açıkladı. Acun Ilıcalı konseyde bu açıklamayı yaptıktan sonra hem izleyenler hem de yarışmacılar, yarışmaya yeni dahil olacak olan ismi merak etti. Survivor yeni bölüm fragmanında ise Survivor 2021 yeni yarışmacısı gösterildi. Survivor 2021'e yeni gelen yarışmacının Çağman Çatay olduğu duyuruldu. Çağman Çatay, Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışacak.Survivor Çağman Çatay Kimdir?Küçük yaşlarda da sporla ilgili olan Çağman Çatay'ın birçok spor başarısı ve derecesi vardır. Basketbol küçüklerde Türkiye 2.liği, en iyi 6. adam gibi ödüller almıştır. Bunun yanında breakdansta da 3. şampiyonluğu var. Öte yandan Çağman Çatay, Yetenek Sizsiniz'e katılmış ve yarışmada yarışmacı olmuştur. Çağman Çatay, Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarı finale kadar gitmiştir. Ancak ünlü isim yarı finalde elenmiştir.

Çağman Çatay evli değildir, bekardır. İstanbul'da yaşayan Çağman Çatay, dans ile ilgileniyor. Çağman Çatay'ın boyu 1.71 m ve kilosu 67.5 kg'dir.

Çağman Çatay Yetenek Sizsiniz

Survivor 2021 ünlüler takımına katılan Çağman Çatay, 2012 yılında Yetenek Sizsiniz'e katılmıştır. Çağman Çatay, Yetenek Sizsiniz'de dans gösterisi yapmıştır. Çağman Çatay yaptığı dans gösterileriyle, Yetenek Sizsiniz yarı finale kadar yükselmiştir. Ancak Çağman Çatay, Yetenek Sizsiniz yarı finalde elenmiştir.Survivor 2021 Sonradan Katılan Yarışmacılar

Survivor'da bu sene oldukça fazla oyuncu değişikliği yaşandı. Kimisi sakatlanıp diskalifiye olurken kimisi de yarışma kurallarını ihlal ettiği için diskalifiye oldu. Survivor'da yaşanan bu değişiklikler sonrasında yarışmadan diskalifiye olan isimler yerine yeni isimler geldi. Survivor 2021'e yeni gelen isimler, Survivor yedek yarışmacı kadrosunda bulunan isimlerdir. Survivor asıl kadrodan beklenmedik bir eksilme olması durumunda yarışmaya Survivor yedek kadrodan isimler dahil oldu.

Survivor 2021'e sonradan katılan yarışmacılardan bazıları; Yiğit Oruçoğlu, Öykü Uysal, Berkay Yuvakuran, Sergen Bayar, Baran Köse, Bahar Seviş, Doğan Keser, Aleyna Çalışkan ve Çağman Çatay olmuştur.Survivor 2021 Diskalifiye Olan Yarışmacılar

Survivor'da bu sezon yeni gelen oyuncular kadar yarışmadan diskalifiye olan isimler de var. Survivor 2021 yarışmasından diskalifiye olan isimlerden baştan gelen ünlüler takımında yarışan Cemal Hünal oldu. Survivor 2021 ünlüler takımında yarışan Cemal Hünal, yaşadığı bir sakatlık sonrasında yarışmadan elendi. Survivor 2021'de diskalifiye olan isimler arasında Meryem Kasapoğlu'da vardı. Meryem Kasapoğlu'da geçirdiği sakatlık sonrasında yarışmadan diskalifiye oldu. Survivor 2021'de diskalifiye olan bir diğer isim ise Emin Günenç oldu. Henüz belli olmasa da Survivor Reşat'ın da diskalifiye olması söz konusu. Survivor Reşat, takım arkadaşı Ayşe'ye küfür etti.