Başrolünde İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı yeni dizi Taçsız Prenses ne zaman başlıyor? Taçsız Prenses hangi diziden uyarlama? Taçsız Prenses konusu ne? Taçsız Prenses oyuncu kadrosunda kimler var?

Son olarak Fox Tv'de yayınlanan Mahkum dizisinde yer alan ve canlandırdığı Barış ve Savaş adlı iki ayrı karakter ile sosyal medyada hayranlık uyandıran İsmail Hacıoğlu yeni diziyle ara vermeden dönüyor.

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

İsmail Hacıoğlu final yapan Mahkum dizisinin ardından hemen yeni projeyle el sıkıştı. Normalde televizyon projeleri arasında ara veren İsmail Hacıoğlu bu defa ara vermeden dönüyor! İsmail Hacıoğlu yeni dizi Taçsız Prenses ile el sıkıştı.

Peki Taçsız Prenses konusu ne? Taçsız Prenses hangi kanalda? Taçsız Prenses uyarlama mı? Taçsız Prenses  oyuncuları kim?

TAÇSIZ PRENSES KONUSU NE?

Taçsız Prenses  adlı yeni dizide İsmail Hacıoğlu, Evgin adında bir öğretmene hayat verecek. İsmail Hacıoğlu'nun partnerini hangi kadın oyuncunun canlandıracağı ise henüz merak konusu. Ancak çıkan dedikodulara göre Yağmur Tanrısevin'in kadın başrol olması bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturacağı dizide ayrıca son olarak Kuş Uçuşu dizisinde oynayan Elif Kurtaran, Tolga Tekin ve Feride Çetin yer alacak.

Yeni dizi Taçsız Prenses İsmail Hacıoğlu'nun bir önceki dizisi Mahkum gibi yine FOX TV'de ekrana gelecek.