Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

4 Ekim 2020 Pazar 00:35:44

MasterChef 4 Ekim Duygu mu elendi? Yarışmaya veda eden Duygu Acarsoy mu oldu?

TV8 ekranlarının çok sevilen yemek yarışması MasterChef heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Serhat'ın mavi takım kaptanı olduğu haftada eleme potasına Sefa, Esra, Duygu, Didem, Uğur ve Eray oldu. Bu akşam yapılacak eleme oyununda kimin yarışmaya veda edeceği merak konusu oldu. Öte yandan sosyal medyada konuyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. Peki MasterChef 4 Ekim Duygu mu elendi? Yarışmaya veda eden Duygu Acarsoy mu oldu?

MasterChef’te bir haftanın daha sonuna gelindi. Barbaros’un kırmızı takım, Serhat’ın mavi takım kaptanı olduğu haftada rekabet oldukça çetrefilli geçti. Ancak galip gelen takım 2-1 skorla kırmızı takım oldu. Tüm hafta boyunca eleme potasına giden isimler: Sefa, Esra, Duygu, Didem, Uğur ve Eray oldu. Bu akşam yapılacak eleme oyununda kimin yarışmaya veda edeceği merak konusu oldu. Öte yandan sosyal medyada konuyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. Peki MasterChef 4 Ekim Duygu mu elendi? Yarışmaya veda eden Duygu Acarsoy mu oldu? 

Sosyal medyada 4 Ekim akşamı MasterChef’ten elenen ismin Duygu Acarsoy olduğu iddia edildi. Daha önce Esra Erol’a katılması ve aldatılma hikayesiyle gündemden düşmeyen Duygu, iddialara göre; MasterChef’te ilk 15’e kalamadı. Peki MasterChef Duygu Acarsoy kimdir? Kaç yaşında

4 EKİM 2020 MASTERCHEF DUYGU ELENDİ Mİ?

Bu konuyla ilgili tabii ki net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak sosyal medyada MssterChef ile ilgili çeşitli tahminlerin olduğu hesaplarda Duygu’nun yarışmaya veda edeceği iddia edildi. Duygu Acarsoy’un 4 Ekim akşamı MasterChef’e veda edip etmeyeceğini hep birlikte izleyip göreceğiz…

MASTERCHEF DUYGU KİM? BOYU KAÇ, NERELİ

35 yaşında olan Duygu Acarsoy, Ankara Üniversitesi mezunu. Özel bir üniversitede eğitmen şef olarak görev yapıyor. Yarışmaya Ankara’dan katılan Duygu, profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimi almış. Ayrıca dondurma ve sorbe üzerine eğitimleri de bulunuyor. Yumurtayla en iyi sunumu ve tekniği uygulayan Duygu 16’ya giren ikinci isim olmayı başardı. 

Ayyüce ile arası bir hayli iyi olan Duygu, ilk hafta kırmızı takımda yarıştı. Kaybedilen ilk takım oyunu sonrası dokunulmazlık kazanan Duygu, Celal’i eleme potasına yolladı. Ardından iki isim daha yazan Duygu ile Barbaros arasında tartışma yaşandı. Barbaros verilen yemeği güzel çıkartamayan Duygu’yu “At gözlükleriyle bakıyorsun” diyerek uyarınca gerginlik tırmandı. Duygu ise “Sen benim böyle konuşamazsın bu çok saygısızca. Ben terbiyesizce konuşmayı yakıştıramıyorum” deyip takım arkadaşını uyardı.

Öte yandan Barbaros yerine geçtikten sonra yanında duran Celal’e, Duygu için; “Ben bu kıza uyuz oldum. Haftaya garanti takıma alıp, potaya atacağım” dedi.

MASTERCHEF DUYGU’NUN ALDATILMA HİKAYESİ

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2020 yarışmacılarından Duygu Acarsoy, hafta başı ekrana gelen bölümde ilk eşi tarafından dolandırıp kendisiyle boşandıktan 14 gün sonra da en yakın arkadaşıyla evlendiğini anlattı. Bu açıklamaların ardından Duygu’nun Esra Erol’un programına konuk olduğu ortaya çıktı. Eski eşi hakkında canlı yayına bağlanıp konuşan Duygu’nun anlattıkları herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz haftalarda Duygu, nişanlısının kendisini aldattığını,  ihaneti de kadının kendisini aramasıyla öğrendiğini söyledi. Yıllar önce bir evlilik yaptığını söyleyen Duygu, “Ailemin istemediği bir evlilik yaptım ve düğünden sonra şiddet görmeye başladım. Eşim beni dolandırdı her şeyimi elimden aldı. Boşandıktan 14 gün sonra da benim çocukluk arkadaşımla evlendi. O kadın sonra televizyon programlarına çıktı” dedi. Şimdilerde nişanlı olan Duygu, yine aldatıldığını ihaneti de kadının kendisini aramasıyla öğrendiğini söyledi.

Yaşadıklarıyla herkesi şaşkına çeviren Duygu’nun bu anlattıklarının ardından hayatı merak konusu oldu. Araştırmaların arından Duygu’nun Esra Erol’un programına katıldığı ortaya çıktı. Orhan Gül ve Merve Gül arasındaki olaylar hakkında canlı yayına bağlanan Duygu Acarsoy, Orhan Gül’ün eski eşi olduğunu söyledi. O dönemde katıldığı canlı yayında herkesi şoke eden ifadeler kullanan Duygu’nun söyledikleri karşısında sunucu Esra Erol da şaşkınlığını gizleyemiyor. Duygu, Merve Gül’ün ilkokuldan bu yana arkadaşı olduğunu belirterek, “Benden sonra değil, benimle birlikteyken birlikte olmaya başladılar ve ayrıldıktan hemen sonra davullu zurnalı düğün yaptılar” diyor.

Eski kocasının kendisini aldatmakla kalmayıp aynı zamanda dolandırdığını da söyleyen Duygu Acarsoy, eski eş olarak bağlandığı Esra Erol’da programında arkadaşı ve eski eşiyle ilgili itiraflarda bulunmuş.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı