Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

20 Eylül 2020 Pazar 16:37:49

MasterChef Esra kimdir? Esra Tokelli kim nereli kaç yaşında? Esra aslen nereli? Evli mi

MasterChef Esra kimdir? Esra Tokelli nereli, kaç yaşında? Evli mi? MasterChef Türkiye 3. sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu yıl birbirinden dişli rakiplerin yer aldığı MasterChef'de dikkat çeken isimlerden biri Esra Tokelli oldu. Temiz ve düzenli çalışmasıyla da şeflerden de övgüler duyan Esra kimdir? Esra Tokelli aslen nereli? Evli mi çok merak edildi. Detaylar haberimizde…

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu MasterChef, yeni sezonuyla ekranlara gelmeye devm ediyor. Bu hafta ilk takım oyunlarının oynandığı ve eleme adaylarının belirlendiği MasterChef’te bu akşam ilk eleme oyunu oynanacak. Arkadaşları tarafından isimleri verilenlerden biri olan Esra Tokelli ise çok merak edildi. Herkes MasterChef Esra Tokelli kim? Esra aslen nereli? Evli mi sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Esra hakkındaki detaylar…

MasterChef Esra Tokelli kimdir? Aslen nereli 

Esra Tokelli, yarışmaya İstanbul’dan katıldı.MasterChef’in aşçı yarışmacılarından biri olan ve daha önce Yemekteyiz programına katılan Esra Tokelli, 41 yaşında. Esra Tokelli saray mutfağından Darüzziyafe köftesi ile üç jüri üyeden de geçer not alan Esra Tokelli, düellolara katılmayı başarmıştı. Üçlü düelloda ise yaptığı Fransız mutfağına ait tostla rakiplerini elemişti.

Ardından son 16 yarışmacının yer aldığı esas kadroya girmeyi başaran Esra, düzenli ve temiz çalışmasıyla şefler tarafından da sık sık övgü alıyor. 

Esra Tokelli, bu hafta mavi takım yarışmacıları arasında yer alarak, eleme potasına giren isimlerden oldu. MasterChef Esra’nın yarışmadaki akıbeti ilerleyen bölümlerde belli olacak. 

Öte yandan Esra, geçtiğimiz yıl da Yemekteyiz katılmış, rakiplerine bir puan vermesiyle de sosyal medyada bir hayli konuşulmuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı