Oyuncu Bartu Küçükçağlayan ve Teoman'ın yanyana olduğu bir kare ve sonrasında yaşananlar sosyal medyanın gündemi oldu.

Gülse Birsel'in unutulmaz Yalan Dünya'sı ile yıldızı parlayan oyuncu Bartu Küçükçağlayan, Teoman ile yan yana bulunan bir fotoğrafını sosyal medya hesabından isyan ederek paylaştı ve olan oldu.

Ünlü oyuncu Instagram hesabından şarkıcı Teoman ile olan fotoğrafını paylaşarak, “Bana DM’den atıldığı kadar umarım Teoman’a da atılmıştır bu görsel. Teomanla yalan dünyadaki özürlü adamın fotoğrafçısındayım” yazınca sosyal medyada bu isyanın devamı viral oldu.

Bartu Küçükçağlayan kimdir? Rol aldığı dizi ve filmler… Bartu Küçükçağlayan kaç yaşında? - Magazin haberleri – Sözcü

Özellikle Bartu Küçükçağlayan'ın bu paylaşımına gelen bir cevap dikkat çekerken, ünlü oyuncunun hareketi ise hem alkışalndı hemde hakkahalar eşliğinde viral oldu.

Dikkat çeken yorumda bir kullanıcı kendisinin maddi sıkıntılar çektiğini söyleyerek bir öneride bulunarak referens oluyordu ki Bartu Küçükçağlayan bu detayı hiç atlamadan Kenan Karagöz adlı bu kullanıcıya “Ben çok rica ediyorum hemen bana ulaşabilir mi hakan bey” cevabını vererek cevabını sosyal medya hesabından paylaştı.

Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı! Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı!