Teşkilat Çağlar Ertuğrul, Masumiyet İlayda Alişan, Serkay Tütüncü Masumlar Apartmanı Uğur Uzunel Buluşması

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan aşkı dostlar meclisine girdi. Serkay Tütüncü sevgilisi İlayda Alişan'ı Afili Aşk dizisinden arkadaşları Çağlar Ertuğrul ve Uğur Uzunel ile tanıştırdı.

Magazin 25.06.2021 - 11:21 25.06.2021 - 11:22 Ece Sahan

Magazin basınına demedik lafları bırakmayan ve ilişkilerini yalanyalan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan el ele görüntü verip aşklarını ilan etmişlerdi. 

Masumiyet dizisinde tanışıp sevgili olan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan şimdilerde ise aşklarını sosyal medyada yaşıyor. Birbirlerine dair komik paylaşımlarla aşklarını hayranları ile birlikte yaşayan ikili dostlar meclisine de girdi. 

Afili Aşk dizisinden yakın arkadaş olan Çağlar Ertuğrul, Uğur Uzunel ve Serkay Tütüncü görüşmeyi hala sürdürüyor. 3 yakın arkadaş beraber çıktıkları tatile Tütüncü'nün sevgilisi İlayda Alişan da dahil oldu. Genç isimlerin eğlenceli anları ise sosyal medyada ilgi gördü.

Serkay Tütüncü sevgilisi İlayda Alişan'ı bir zamanlar ekranların eğlenceli ve başarılı dizisi olan Afili Aşk dizisinden arkadaşları şimdinin Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul ve şimdinin Masumlar Apartmanı'nın Esat'ı Uğur Uzunel ile tanıştırdı.

Eğlenceli 4'lü paylaşım yaparak hayranlarını mest etti. Serkay Tütüncü'nün kötü esprileri üzerinden paylaşım yaparak hayranlarını eğlendiren aşıklar son zamanlarda magazinde sürekli olarak yer almayı sevmiş durumda.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@