Timuçin Esen ve Ahmet Mümtaz Taylan TRT'nin merakla beklenen Mevlana dizisinden ayrıldı! Hekimoğlu için gelişmeler yaşandı. Timuçin Esen Mevlana'dan neden ayrıldı?

Ekranların en kaliteli işlerineden olan ancak acıtasyon, dram, mafya ve osmanlı seveb türk halkı tarafından reyting kurbanı olan Hekimoğlu dizisi için sürpriz gelişme yaşanıyor!

ABD yapımı ödüllü dizi House'dan oldukça başarılı ve cesur bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisinde harikalar yaratan Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz yeni projelerde yer almaya başlamışlardı.

Timuçin Esen ve Kaan Yıldırım'ın TRT'de Mevlana dizisinde yer alacağı öğrenilmiş ve Hekimoğlu hayranları heyecanla beklemeye başlamıştı. Bir yandan da Hekimoğlu'nu dijital bir kanalda yeniden devam etmesi haberini dört gözle bekleniyordu. Tam tüm umutlar tükendi derken bir gelişme yaşandı.

TRT'nin dijital platform için çekeceği yeni dizisi Mevlana'da yer alacak olan Timuçin Esen sürpriz bir şekilde projeden ayrıldı. Timuçin Esen'in yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan'da projeden ayrıldı.

Ahmet Mümtaz Taylan'ın projeden Azizler dizisi ile çakışması nedeniyle ayrıldığı öğrenirken, Timuçin Esen'in diziden neden ayrıldığı merak konusu oldu. Mevlana için şimdi bir başrol aranırken Timuçin Esen'in ayrılığı için Hekimoğlu iddiası gündeme geldi.

Hekimoğlu dizisi veda yemeğinde Timuçin Esen bu projenin yeniden başlayacağına inancını dile getirmişti. Dizini final bölümünde de Okan Yalabık ve Timuçin Esen'in canlandırdığı Ateş ve Orhan karakterleri "Belki dijitalede devam eder" diyaloğu damga vurmuştu.

 Hekimoğlu dizisinin dijitalde devam etmesi aslına pek mümkün görünmüyor. Dizinin Memoli'si Mevlana için sakallarını uzatırken, dizinin Zeynep ve Emre'si Hekimoğlu dizisine veda etmişti. Dizi yeniden başlaması durumunda orjinaline sadık gitmesi için yeni bir Zeynep ve Emre oyuncuları bulunmak zorunda.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!