Tozluyaka dizisi 3. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak iken reytingleri ile haftanın en çok konuşulan dizileri arasındaki yerini almış bulunuyor. Öyle ki Pazartesi akşamı yaz dizileri arasında reytingleri ile o diziye final yaptırdığı konuşulan Tozluyaka 3. bölümde de şok üzerine şok yaşanacağa benziyor.

Tozluyaka dizisi 3. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak iken reytingleri ile haftanın en çok konuşulan dizileri arasındaki yerini almış bulunuyor. Öyle ki Pazartesi akşamı yaz dizileri arasında reytingleri ile o diziye final yaptırdığı konuşulan Tozluyaka 3. bölümde de şok üzerine şok yaşanacağa benziyor. Geçtiğimiz hafta heyecanla Tozluyaka son bölüm izleyemeyen izleyici gerek youytube üzerinden gerekse de Fox Tv internet sayfası üzerinden hafta boyunca Tozluyaka son bölümü izlerken, çok heyecanlı noktada bittiği bilinen Tozluyaka son bölüm akabinde Tozluyaka 3. bölümü de merakla bekleniyor.  ATV ekranlarında eş zamanlı olarak izlenen Sevmek Zamanı isimli dizinin de fişini çeken Tozluyaka dizisi olurken, dizi bu akşam yayınlanacak 5. bölümü ile final yapacak. 

Yaklaşık 10 tane olan yaz dizileri arasından kötü haberler yavaş yavaş gelmeye başlarken hemen hemen haftanın her günü bir yaz dizisinin yayınlanması ve iyi olanın kötü olanı elediği rekabetinin yaşandığı günler arasında Pazartesi günü en çok konuşulan olmak da. Öyle ki Fox'un yeni liseli gençlik dizisi olarak 3 hafta önce başlayan Tozluyaka dizisi reytingleri silip süpürürken, Özellikle de 2. bölümde bütün reyting oranlarının üzerine çıkıldığı Tozluyaka dizisiyle aynı gün rekabet yarışında olan ve kadrosunda İlhan Şeşen ve Deniz Işın'ın yer aldığı Sevmek Zamanı dizisi reyting kurbanı oldu.

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

Reyting oranlarında sınıfta kalan Sevmek Zamanı dizisi final kararı aldı. Öyle ki ATV Tozluyaka 'nın reytingleri karşısında Sevmek Zamanı dizisine bir şans vermeyerek, aniden mecradan silmeye karar verdi, Sosyal medyada Şu aralar Tozluyaka ortalığı tozu dumana katıyor yorumları yapılırken Sevmek Zamanı dizisine de final aldırdığı kararı konuşuluyor. Öte yandan Sevmek Zamanı hayranları ise alınan bu final kararının çok erken olduğunu ifade ederken ATV ve yapım şirketine tepkilerini dile getiriyor