Tozluyaka konusu çok araştırılıyor. Yeni dizi Tozluyaka detayları...Tozluyaka dizisi hangi gün sorusu, dizinin ilk başladığı günler itibari ile çok sorulurken, diziyi gerek yakın çevresinden duyup izlemek isteyen ve sosyal mecralar aracılığı ile karşılaşıp merak edenler de Tozluyaka hangi gün? Tozluyaka yeni bölüm ne zaman sorularını hergün olduğu gibi bugün de çok araştırıyor.

Tozluyaka dizisi hangi gün sorusu, dizinin ilk başladığı günler itibari ile çok sorulurken, diziyi gerek yakın çevresinden duyup izlemek isteyen ve sosyal mecralar aracılığı ile karşılaşıp merak edenler de Tozluyaka hangi gün? Tozluyaka yeni bölüm ne zaman sorularını hergün olduğu gibi bugün de çok araştırıyor. Biz de sizler için Tozluyaka hangi gün sorusu ile birlikte derin bir analiz hazırladığımız haberimizi sunuyoruz. 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Bu senenin ilk Yaz dizisi Senden Daha Güzel'i ekranlara Taşıyan FOX TV'nin yeni dizisi Tozluyaka büyük reklamlar sonrasında ilk bölümü ile 3 hafta önce bizlerle birlikte olmuştu. Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakteri ile kariyerinin zirvesini yaşayan Nilsu Berfin Aktaş Aslında Tozluyaka dizisinin başrolü olarak açıklanmıştı. Dizi başlamadan önce Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden gelen teklifi kabul eden oyuncu, Tozluyaka dizisi başrol pozisyonunda büyük bir boşluk oluşturmuştu. Sonrasında yeni oyuncu arayışına giren Fox TV Tozluyaka dizisinin başrol oyuncusunu nihayetinde bulmuştu. Ecem çalhan Tozluyaka dizisinin başrol oyuncusu olarak açıklanmıştı . Zengin ve fakir öğrencilerin çatışmasının konu edindiği dizinin oyuncu kadrosunda Çağla Şimşek Tayanç Dolunay Soysert Kadim Yaşar Can Bartu gibi isimler yer alırken Haziran sonu itibarıyla ekranlarda olan Tozluyaka dizisinin günü halen daha çok meraklı araştırılıyor

Her pazartesi akşamı 20.00 itibarı ile FOX TV ekranlarında bizlerle birlikte olan Tozluyaka dizisi liseli gençlik dizisi olarak ekranlardaki Yerini başarıyla alırken, dizideki genç oyuncular kadar bir o kadar da tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi ile birlikte dizinin reytingleri olan katkısı da aşikar ortada. Özellikle de bu oyuncuların uyumunun Kardeşlerim dizisindeki uyuma benzetildiği sosyal medyada çok konuşulurken Özellikle de gençlerin ön planda olduğu Tozluyaka dizisi bu akşam 3 bölümü ile bizlerle birlikte olacak.

Yani Tozluyaka dizisi hangi gün sorusunun yanıtı Pazartesi olurken Tozluyaka yeni bölümleri ile birlikte her Perşembe akşamı 20.00 itibari ile yayınlanacak.