Uraz Kaygılaroğlu, Camdaki Kız dizisinden gelen teklifi geri çevirdi. Sefirin Kızı dizisinden ayrılan yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun Burcu Biricik ile Camdaki Kız dizisinde rol alacağı ortaya çıkmıştı. Ancak başarılı oyuncu teklifi geri çevirdiğini açıkladı!

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Gediz karakterleri ile gönülleri fetheden Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrılmıştı. Daha sonra yakışıklı oyuncunun Cem Yılmaz'ın Netflix için çekmeye başlayacağı Erşan Kuneri dizisinde rol alacağı öğrenilmişti.

CEM YILMAZ'I MI NETFLİX'İ Mİ TERCİH ETTİ?

Uraz Kaygılaroğlu'na Cem Yılmaz'dan sonra bir teklif daha gelmişti. Uraz Kaygılaroğlu'na Burcu Biricik ile Kanal D'de yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisinde birlikte yer alması için teklif gitmişti. Ancak başarılı oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

Kanal D'de yayınlanacak olan Camdaki Kız  yerine Netflix'te yayınlanacak Erşan Kuneri dizisini tercih eden yakışıklı oyuncunun seçiminde kanal faktörü mü yoksa dram yerine komedi tercihi mi yaptığı merak konusu oldu.

2 PROJEDE BİRDEN YER ALMAK İSTEMEDİ

Uraz Kaygılaroğlu 2 projede birden yer almak istemediği gerekçesiyle projeyi reddetti. Bu sene ekranlarda en çok izlenen işlere imza atan Gülseren Budaycıoğlu kitap uyarlamalarına bir yenisinin daha ekleneceği Camdaki Kız'ı reddeden Uraz Kaygılaroğlu'nun sadece Cem Yılmaz'ın projesine odaklanmak istediği öğrenildi.

Uraz Kaygılaroğlu'nun kesinlikle büyük reyting alması beklenen yeni bir Gülseren Budaycıoğlu dram dizisini geri çevirmesi hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Yakışıklı oyuncu hayranlarını kaybedeceğini düşünmeden komedi dizisinde yer almayı, karizmatik, bol acıtasyonlu dram rollerine tercih etti. Uraz Kaygılaroğlu'nun bu hareketi alkışı hak ediyor.