2010 ile 2013 arasında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide canlandırdığı Caroline karakteriyle Türk izleyicisinin gözdesi haline gelen Alman oyuncu Wilma Elles'in korktuğu başına geldi. Pandemi nedeniyle gecesinin gündüze karıştığını ve paniğe

2010 ile 2013 arasında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide canlandırdığı Caroline karakteriyle Türk izleyicisinin gözdesi haline gelen Alman oyuncu Wilma Elles'in korktuğu başına geldi. Pandemi nedeniyle gecesinin gündüze karıştığını ve paniğe kapıldığını kaydeden Elles, stres yüzünden eski hastalığının yeniden ortaya çıktığını söyledi. Salgın döneminde endişeye kapıldığını belirten ünlü oyuncu ve moda tasarımcısı Wilma Elles, bir zamanlar büyük sıkıntı çektiği uyurgezerliğin yeniden kapısını çaldığını söyledi.


"Balkondan düşmekten korkuyorum"


Bahçeşehir’de bir güzellik merkezinin açılışında görüntülenen ünlü oyuncu, hayatında stres anlarında uyurgezerliğin de hortladığını belirtti. Böyle dönemlerde geceleri kalkıp evde yürüdüğünü kaydeden Elles, bir süredir yaşamadığı için artık tamamen yok olduğunu düşündüğü uyurgezerliğin geri geldiğini aktardı. Özellikle çalışmadığı ve evde stres topuna dönüştüğü zamanlarda bu rahatsızlığın nüksettiğini kaydeden Elles, balkondan düşmekten korktuğu için kapısını yastıklarla kapattığını kaydetti. Böyle dönemlerde çocuklarıyla aynı odada yattığını söyleyen ünlü oyuncu, çocuklarının kendisini tuttuğunu vurguladı.


"Evdeki kameralardan kendimi izliyorum"


Zaman zaman kendisini evdeki kameradan izlediğini söyleyen Elles, evde başına bir kaza gelmesinden çekindiğini aktardı. Özellikle pandemi döneminde stresle çok daha fazla baş başa kaldığını kaydeden Elles, hava değişikliği için sık sık memleketi Almanya'ya gittiğini ifade etti. Almanya'da tedbirlerin üst düzeyde uygulandığını belirten Elles, bütün işletmelerin kapalı olduğunu aktardı. Almanya'ya girişte de bir dizi testin istendiğini belirten Elles, yeniden Almanya'ya gideceğini söyledi.


Öyle Bir Geçer Zaman ki ile yıldızı parlamıştı


1986 yılında Köln'de doğan 34 yaşındaki güzel oyuncu, Türk vatandaşlığına geçtikten sonra Aslı ismini aldı. Okulda 10 yaşında tiyatro kulüplerine katılan Elles, küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgisi olduğunu söyledi. Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, Mine Tugay, Farah Zeynep Abdullah, Elçin Sangu ve Aras Bulut İynemli'nin de kadrosunda yer aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı diziyle yıldızı parlayan Wilma Elles'in aynı zamanda oda tasarımcılığı yaptığı biliniyor.