Yalı Çapkını 5. bölümde de en çok konuşulan oldu. Yalı Çapkını 6. bölümü öncesinde şok spoiler sızdı. Dİzi de baş gelin karakteri intihar edecek

Yalı Çapkını 6. bölüm fragmanı yayınlandı yayınlanalı izleyici adeta şok üzerine şok yaşıyor. Yalı Çapkını 5. bölümü ile bu akşam aşkı ve heyecanı en dibine kadar bizlere yaşatmışken, git gide nabızları arttıran hikayesi de günden güne reytingleri alt üst edeceğe benziyor.  Yalı Çapkını 5. bölümü izleyemeyenler çok pişman olacak. Çünkü Yalı Çapkını esas bu bölümden sonra başlıyor.

Yalı Çapkını dizisi Star TV'yi reytinglerde üst sıralarda bırakmaya and içmişçesine yoluna tam gaz devam ediyor. Yalı Çapkını 5. bölümünde de reytinglerde şimdiden birinci olacağını ispat etti.

Çünkü Yalı çapkını 5. bölümü o kadar heyecanlıydı ki! İzleyici bu akşam Seyran'ın babasına ve Kocasına adeta verdi veriştirdi. Ferit'in Pelin le ilişkisi yokmuşçasına adeta Seyran'ın peşini bırakmayan eski sevgilisini yere sermesi 'sen kendine bak' dedreitirken, Seyran'ın babasının görmemişliği de izleyiciyi çileden çıkarttı. 

Yalı Çapkını Suna'sının hiç konuşmak bile istemeyen takipçiler mevcut. Çünkü Seyran'ın başına eski esvgili çorabını ören ve kıskanmıyormuşçasına hareket eden Yalı Çapkını Suna Bir de evin büyük ağabeyine kancayı taktı. Çocuğu olmayan ağabeyi de boş durmadı hani. Eşine seni çok seviyorum derken diğer yandan da Yalı Çapkını Suna'ya kancayı taktı.

Halis Ağa ise eski sevgilisini karşısında seneler sonra görmenin huzuru ile ses tonu bile kükremekten vazgeçti. Yalı Çapkını 5. bölümde adeta aşk vardı. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek bir hikayeden alıntılayarak diziye çevrilen Yalı Çapkını dizisi mutsuz sona ramak kala dedirten sahneleri ile 21 Ekim akşamına damgasını adeta vurdu. Ancak Yalı Çapkını 21. bölümde tek yolunda giden ve gülen kişi Yalı Çapkını Suna olmuştu. 

Evde kalmanın hezeyanını yaşayan Yalı Çapkını Suna, Yalı Çapkını 5. bölümde eve giderken kalbinin atışına hakim olamayacak evli olan biri için kalbi atacak. 

Kızı Seyran dan sonra Suna'yı da Korhan'lara yamamaya çalışan Yalı Çapkını Kazım2ı Yalı Çapkını 5. bölümde izleciyi şok edecek görmemişlik sahnelerine imza attırdı. 

Yalı Çapkını Fuat ile Suna'nın yakınlaşması başladı

Yalı Çapkını 5. bölümünde çok emin olduğumuz konu Yalı Çapkını Fuat'ı ile Suna'sının yakınlaşacağı bunun da bir kaç bölüm içerisinde olacağı olurken, Kuma gelme ihtimali de mevcut.

Yalı Çapkını 5. bölümde kuma gelecek sahneleri şok ettirdi

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı

Yalı Çapkını 5. bölümünde Asuman'ında gözü hep Fuat ve Suna üzerindeyken, kuma gelme ihtimalini düşünmesi izleyicinin ağzına laf verditti. 

Yalı Çapkını Asuman'ı Serra Serçeler Yalı Çapkını dizisinden kısa bir süre sonra ayrılacağı iddia ediliyor. Kocası Fuat ile Suna'nın yakınlaşmasını hazdemeyecek olan Yalı Çapkını Asuman'ı diziye veda etme sahnesi ise intihar olacağı belirtiliyor