Yalı Çapkını 5. bölümü ile izlenme furyasına mahal verecek iken Star TV reyting savaşının ilk dizisinin Yalı Çapkını olduğunu söylüyor. Star TV'ye daha neler geliyor neler?

Yalı Çapkını dizisi her bölümde adeta küllerinden doğuyor. Star TV kanalının Cuma günleri yayınlanan ve yeni sezon dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını dizisi reytingleri yerini kimseye kaptırmıyor.  Reytingler de atak üzerine atak yapan Yalı Çapkını dizisi gerek gerçek hikayesi gerekse de gerçek hikayesinin finali sürekli araştırılmaya devam ed,iyor.

Yalı Çapkını dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun hastalarından birinin hikayesi olduğu biliniyor. Psikolojik danışman Gülseren Budayıcıoğlu hastalarının özel hayatlarını diziye çeviriyor yorumları eskiden kalmış olsa gerek Yalı Çapkını dizisi merakla takip ediliyor.

Oysa ki yayınlandığı ilk bölümle çok büyük ses getiren olumsuz yorumlar ile konuşulan dizi Yalı Çapkını bu olumsuzluklar sonrasında akıllarda ıraktığı merak ile  yoluna devam ediyor. 

Hangi dizinin ne kadar izlenildiğinin çok önemli olduğu günümüzde Yalı Çapkını dizisi çok merak edilenler arasında yer alıyor. 

Ancak ekrana geldiği gün tüm tepkilere rağmen değil günlük haftalık reytingleri bile sömüren Yalı Çapkını dizisi RTÜK'ün engeline takılmasından korkuluyor. 

Yalı Çapkını zirveyi verecek gibi durmuyor

Heyecanın en dibine kadar yaşandığı Yalı Çapkını dizisi elde ettiği başarı ile adından bahsettririyor.  Yeni sezonda adeta dizi kanalı olarak bilinecek olan Star TV Yalı Çapkını ile başlayan reyting mücadelesini yepyeni dizi ve oyuncular ile de devam ettirecek. 

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Yalı Çapkını dizisinde yalıda olanlar Seyran'ın yalıya gelmesi sonrasında bir bir ortaya çıkarken, Seyran ise akıl sağlığını korumak adına adeta sessizliğini koruyor.

Yarın akşam 21 Ekim 2022'de 5. bölümü ile ekranlarda olacak Yalı Çapkını dizisinde Ferit gözlerini Seyran'a dikiyor ve aşk çıkmazı başlıyor dedirtecek sahnelere mahal veriyor. 

Yalı Çapkını oyuncuları ve karakterleri hala merak ediliyor. 

Seyran Afra Saraçoğlu)
Ferit Korhan (Mert Ramazan Demir)
Halis Korhan (Çetin Tekindor)
Hattuç (Şerif Sezer)
İfakat Korhan (Gülçin Şantırcıoğlu)
Orhan Korhan (Emre Altuğ)
Gülgün Korhan (Gözde Kansu)
Abidin (Ersin Arıcı)
Suna (Beril Pozam)
Fuat Korhan (Doğukan Polat)
Sultan (İrem Altuğ)
Asuman Korhan (Öznur Serçeler)
Şefika (Hülya Duyar)
Kazım (Diren Polatoğulları) 
Esme (Sezin Bozacı)
Latif (Yiğit Tuncay)
Pelin (Buçe Buse Kahraman)
İbrahim (Cansu Fırıncı)
Dicle (Selen Özbayrak) 
Yusuf (Umut Gezer)
Necip Usta (Menderes Samancılar)