Yasak Elma Yiğit kimdir? Gerçek adı ne? Doğaç Yıldız diziden ayrılacak mı

Yasak Elma Yiğit kimdir? Gerçek adı ne? Doğaç Yıldız diziden ayrılacak mı çok merak edildi. Fox TV'nin başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Talat Bulut'un paylaştığı dizi entrika dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor.

Dizi Haberleri 09.11.2020 - 23:11 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Yasak Elma Yiğit kimdir? Gerçek adı ne? Doğaç Yıldız diziden ayrılacak mı çok merak edildi. Fox TV'nin başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Talat Bulut'un paylaştığı dizi entrika dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Son birkaç haftadır kadrodan ayrılacak oyuncularla gündeme gelen Yasak Elma'da Yiğit karakteri ilgi çekti. Peki Yasak Elma'nın Yiğit'i Doğaç Yıldız kimdir? Kaç yaşında

Yasak Elma Yiğit kimdir? Gerçek adı ne

Yasak Elma dizisinde Yiğit karakterine Doğaç Yıldız hayat veriyor.

Doğaç Yıldız, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. Genç oyuncu ekran oyunculuğuna 10 yaşındayken, Türkan Şoray ve Haluk Bilginer'in başrollerinde yer aldığı 'Tatlı Hayat' ile başladı. 'İki Aile' dizisindeki Efe karakteriyle tanınan Yıldız, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Şehzade Kasım'a hayat verdi.

Son olarak 'İyi Oyun'la sinemaseverlerin karşısına çıkan oyuncunun rol aldığı uluslararası film 'I Am You', dünya prömiyerini Roma Film Festivali'nde yaptı. Tiyatro sahnesindeki performansıyla da beğeni toplayan genç oyuncu, 'Woyzeck' adlı oyunundaki performansıyla 2015-2016 Ekin Yazın Dostları Ödülleri'nde 'En İyi Genç Yetenek' ödülüne layık görüldü. Doğaç Yıldız, 'Yasak Elma'da ise Yiğit karakterine hayat vermektedir.

Doğaç Yıldız'ın rol aldığı diziler

Yasak Elma/ Yiğit/ 2019

Yuvamdaki Düşman/ Metin/ 2017

Muhteşem Yüzyıl Kösem/ Şehzade Kasım/ 2015

Kertenkele/ Cüneyt/ 2014

Eyvah Halam/ Tibet/ 2008

Gece Gündüz/ Şener/ 2008

İki Aile/ Efe/ 2006

Tatlı Hayat/ Semih/ 2001

Öte yandan dizide birçok erkek oyuncuyla vedalaşılacağı ortaya çıktı. Haliyle Yasak Elma Yiğit diziden çıkacak mı? Doğaç Yıldız ayrılıyor mu

Yasak Elma Yiğit gidecek mi? Diziden çıkıyor mu

Yasak Elma’da yeni ayrılıklar yaşanması bekleniyor. Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut’un ölmesiyle diziden ayrılması beklenirken, Gökhan Alkan’ın da diziden ayrılması bekleniyor. Dizide Argun’un kızı Lila’ya hayat veren Buçe Buse Kahraman’ın da diziden ayrılacağı haberleri gündeme gelmeye başladı.

Ayrılıkların diğer başrol oyuncuları tarafından doğrulandığı Yasak Elma'ya Ender ve Kaya'nın oğlu olan Yiğit de veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@