Yazgı dizisi TV8'in günlük dizisi olarak yolunan devam ederken, Yazgı 19 Ekim 2022 Çarşamba özeti sonrasında Yazgı 14. bölüm fragmanı araştırılıyor.

TV8 ekranlarının sevilen günlük dizisi Yazgı hafta içi hergün tüm dikkatleri üzerine toplarken, Yazgı dizisi 19 Ekim 2022 de 13. bölümü ile TV8 ekranlarında olmuş iken Yazgı dizisi 14. bölüm fragmanı şimdiden merakla araştırılıyor. 

Yazgı 14. bölüm fragmanında neler olacak? Yazgı 20 Ekim 2022 tarihinde yaşanacaklar merakla araştırılıyor.  Gamze'nin Umut ve Dünya arasından çekilmelerinin söz konusu olacağı,  ve ayrıca Dunya'nın Umutt'a aşk konusunda bir şans verme konusunda gelişmelerin yaşanacağı Yazgı 14. bölüm fragmanı Yargı 13. bölümünün yayınlanması sıonrasında ortaya çıktı. ,

Yargı 14. bölüm özetinde yaşanacaklara şöyle bir göz atalım istedik. TV8 günlük dizisi Yazgı 20 Ekim 2022 Perşembe günü 14. bölüm fragmanı ve yaşanacaklar. 

Yazgı 14. bölüm fragmanında Dünya gerçekleri öğrendi mi? Yoksa Gamze yüzünden Dünya Ölecek mi? Kerime biricik kızına kavuşacak mı? İlerleyen bölümlerde yoksa Kerime ölecek mi?

Yazgı 14. bölüm fragmanında karşımıza çıkan görüntülerde Yazgı 20 Ekim'de yaşanacaklara bir göz atalım istedik. Dünya herşeyi biliyorum dese de aslında Umut'un bir ustabaşı olduğunu bilmemektedir. 

Dünya bildiği gerçeklerde Umut'un gerçek bir sevgilisi olduğunu ima etmektedir. Öyle ki yazgı 14. bölüm fragmanında karşımıza çıkanlar bu kadar da olmayacak. 

Dünya ve Umut arasındaki sıcaklık başlamadan böylece soğumuş olduğuna şahitlik edeceğimiz Yazgı 14. bölüm fragmanında  Dunya, Umut'a aşık olmadığını söylemese de maalesef ona aşık olmuştur.

Yazgı 14. bölüm fragmanında ortaya çıkacak

Yazgı 14. fragmanında Umut ile Dünya arasında aşk evliliği nasıl olaağı soruluyor. İlşte yaşanan gerçeklerin ortaya çıkması sonrasında Umut ve Dünyanın süt annelerinin farklı olduğu biliniyor. 

Yani Yazgı 14. bölüm özetinde olmasa da Umut ve Dünya nın evlenmesinde aslında hiç de engel bulunmuyor. Taki Gamze'ye kadar. Gamze çiftin Yazgı dizisi yeni bölümlerinde aralarındaki tek engel olacak. 

Umut'a takıntılı bir şekilde aşık olan Gamze Yazgı 14. bölüm fragmanı özetinde de karşımıza çıkmış bulunmakta iken, Gamze yüzünden Dünya'nın zarar göreceği söyleniyor.

Öyle YTazgı dizisi ilerlerse Yazgı 14. fragmanında incecik bir detay ortaya çıkıyor. Umut Gamze'ye dikkat etmzse ilerleyen bölümlerde DÜnya'nın sonunun geldiğini görebiliriz. 

Tabii ki Yazgı 19 Ekim özeti ve Yazgı 20 Ekimö 2022 yayınlanan Yazgı 14. bölüm fragmanında bu detaylar karşımıza çıkmasa da hikayede Yazgı Dünya'sının finale doğru öleceği iddia ediliyor 

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?