Yeni Demir Yaman Belli Oldu! Bir Zamanlar Çukurova'da Murat Ünalmış'ın Yeri Doldu! Anlaşma İmzalandı!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Demir Yaman karakterinin yerine yeni bir isim geliyor.

Dizi Haberleri 08.07.2021 - 19:40 08.07.2021 - 19:41 Ece Sahan

Hilala Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sene ayrılık senesi oldu.

Başrol oyuncularının bir bir ayrıldığı dizide son olarak sezom finali bölümünün yayınlandığı gün, dizinin Demir Yaman'ı Murat Ünalmış'da diziye veda ettiğini sosyal medya hesabından uzun bir yazıyla açıklamıştı.

Murat Ünalmış geçtiğimiz aylarda dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık ile sette gerginlik yaşamış ikili birbirlerinin üzerine yürümüş ve davalık olmuşlardı. O kavganın bir kaç hafta sonrasında Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış sosyal medya hesaplarından birbirlerini takibi bırakmış ve beraber olan tüm resimlerini silmişti.

Önce Vahide Perçin, ardından Uğur Güneş, Esra Dermancıoğlu, Melike İpek Yalova, Nazan Kesal ve Murat Ünalmış diziden ayrılmış ve seyirci bu nasıl olay diyerek tepki göstermişti.

Murat Ünalmış'ın yerini kim dolduracak derken o isim belli oldu!

2922866_810x458

Son olarak TV8'de ekranlara gelen Demet Özdemir ile başrolü paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Mehdi'si İbrahim Çelikkol ATV ile anlaştı!

İddiaya göre Bir Zamanlar Çukurova yapımcısı İbrahim Çelikkol'a teklif götürdü. Çelikkol'un ise bu teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Eğer kabul ederse İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sürpriz bir karakter ile Hilal Altınbilek'in partneri olacak. Çelikkol ayrıca djiital platformda yayınlanacak olan Kuş Uçuşu dizisinde Birce Akalay ile başrolü paylaşacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@