Kanal 7 Esir Kalpler dizisi oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor. Esir Kalpler ne zaman saat kaçta... İşte detaylar

 Esir Kalpler DİZİSİ Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlamış iken, Esir Kalpler dizisi oyuncu kadrosu araştırılıyor. Kanal 7 Esir Kalpler hafta içi her gün yayınlanmakta iken, Game Payabaht dizisi uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. 

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!

Tayland dizileri ve günlük diziler deyince aklımıza gelen ilk kanal Kanal 7 olmakta iken tüm dünyada büyük merak uyandıran ve milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen  Game Payabaht dizisinin Türkversiyonu  olarak Esir Kalpler adıyla bizlerle oluyor.

Peki Kanal 7 Esir Kalpler oyuncu kadrosu hangi isimler var?  Çok merak edilen Esir Kalpler dizisi ile alakalı detayları  sizler için araştırdık ve sunuyoruz. 

Hafta içi hergün 14.10 itibari ile ekranlarda olan Esir Kalpler dizisi oyuncu kadrosunu araştırdık ve sizlere bu haberimizde sunacağız. 

Tüm dünyada izlenme furyası kopartan Esir Kalpler dizisinin yabancı versiyonu oyuncuları birbirinden ünlü isimler olarak karşımıza çıkmakta.  Tayland oyuncu ağırlıklı olan Esir Kalpler dizisi oyuncu kadrosunda ise şu isimler mevcut.

Akkee: Rattapoom Toekongsap
Wanisa: Pookpik Shorlajhan Wannapks
Chatchabaa: Amy Amika Klinpratoom
Chatchanok: Anuchit Sapunpohng
Ji: Knomjean Kulamas Sarasas
Adun: Yai Sira Patrat
Keşane: Omyim Jularruk Jularnon
Patana: Chuerchart Wongsawat
Sarut: Chanon olmayan Thibkanok
Ampha: Armut Rachanee Siralert
Manmalar: Sobee Chotiros Kaewpinit
Ket: Dee Chanana Nutakom
Kem: Jaturong Kolimart

Anuchit Sapanpong karakteri olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu Samut Prakan'dır ve dünyaca tanınan isim çok sayıda yapımda yer almıştır.