18 Şubat 2022 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane kim kazandı? Zahide Yetiş ile mutfak bahane 18 Şubat haftanın birincisi kim oldu? İşte Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane bu haftanın kazananı…

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Nisan 2022 puanları! Yemekteyiz 25 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu sonuçları

ATV’de hafta içi her gün Zahide Yetiş'in sempatik sunumu ile Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat 2022 haftanın finali başlıyor. Bugün hafta başından bu yana yarışan 5 çift tam birisi birinci olacak ve 5 tam altın ödülü kazanacak. Ayrıca yarışmada bugün Final heyecanının yanında tartışmalarda güne damga vuracak. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat 2022 kim kazandı? 18 Şubat Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane haftanın birincisi kim oldu?

Sempatik sunucu Zahide Yetiş'in sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane haftanın finali bölümü ile ekrana geliyor. Yarışmada hafta başından bu yana 5 çift bütün hünerlerini göstermek için mutfağa girdi ve rakiplerine yemek yaptı. Hem rakip çiftlerin hem Zahide Yetiş'in hem de kayınvalidelerin puanları haftanın finalinde çok önemli. Bugün son yarışmacı mutfağa girecek ve aldığı puanlar sonucunda haftanın finali bölümü başlayacak. Peki, Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat 2022 kim kazandı? Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat haftanın birincisi kim oldu?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat kim kazandı?

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane 18 Şubat haftanın finali başlıyor. Bugün haftanın finalinde yarışacak olan yarışmacılar mutfağa giriyor ve yüksek puanlar alabilmek için en iyi yemekleri yapmaya çalışıyor. Ayrıca mutfakta tartışmalar bitmiyor kayınvalidelerin yaptığı yorumları gelinleri sinirlendiriyor. Haftanın finali heyecanı izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Haftanın birincisi olan ve altınları kazanan çift merakla bekleniyor. Zahide Yetiş ile mutfak bahane 18 Şubat 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Haftanın birincisi Oytosh ve Hüseyin çifti oldu. 

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-18-subat-2022-kim-kazandi-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane büyük ödül ne?

ATV'nin yeni yarışması Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane sezon başından bu yana izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Sevilen yarışma programında 5 çift mutfakta finallerini gösterirken kayınvalidelerin ve rakiplerinin yorumları ilgiyle takip ediliyor. Her haftanın finali bölümünde 5 tam altın ödülünün dağıtıldığı yarışma programında adeta yarışmacılar altın yağmuruna tutuluyor.