Zuhal Topal'ın sunumu ile TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de haftanın dört günü başlıyor. Yemekteyiz'de günü yarışmacısı Filiz Hanım olacak. Bu hafta sivri dilli çıkışları ile çok dikkat çeken Filiz Hanım'ın puanı çok merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? 14 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği ve hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir gün daha başladı. Birbirinden iddialı yarışmacıların hafta başından bu yana performanslarını gösterdikleri yarışma programında bugün, bu haftanın en iddialı isimlerinden olan Filiz Hanım yarışacak. Hafta başından bu yana Sivri dilli çıkışları ile dikkat çeken Filiz hanımın kendi gününde nasıl bir menü hazırlayacağı hem yarışmacılar tarafından hem de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Nisan 2022 Filiz kaç puan aldı Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz Kılıç Ergül kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de günün yarışmacısı Filiz Kılıç Ergül kimdir ve kaç yaşında gibi soruların yanıtı da ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Filiz Hanım evli ve şu anda çalışmıyor. hamaratlığına çok güvenliğine söyleyen Filiz Hanım yemek menüsünde oldukça çeşitlilik olduğunu dile getirmişti. Rakiplerine gözdağı veren Filiz Hanım, bugün iyi bir performans çıkaracağını ve bu haftanın birincisi olacağını düşünüyor. Ancak hafta başından beri yaptığı eleştiriler Filiz hanımın başında biraz derde sokabilir.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Nisan 2022 puanları

TV8 ekranlarında ilgi ile takip edilen yarışma programlarından olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de günün yarışmacısı Filiz Hanım oldu. Kendisine verilen süre içerisinde çeşitli bir menü hazırlayan Filiz Hanım'ın puanları ekran başında izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Nisan 2022 puan durumu şöyle oldu:

Hilal Hanım: 6 puan

Mülkiye Hanım: 4 puan

Erdem Bey: 6 puan

Yusuf Bey: 5 puan

Bugün yarışan Filiz Hanım  21 puan aldı.