Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puanları! Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de neler oldu? 14 Şubat 2022 Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu nasıl oldu?

TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yepyeni bir haftaya daha başlıyor. 14 Şubat Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacıları bugün belli oluyor. Hem eğlence hem de lezzet dolu olan programda günün puanlaması da izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, haftanın ilk gününde puanlama nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puan durumu belli oldu mu? İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puanları...

Ünlü sunucu Zuhal Topal'ın TV8 ekranlarında sunduğu Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yeni bir hafta daha başlıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 haftası yarışmacıları da belli oluyor. Ekranların sevilen yarışma programında Bu hafta da 5 yarışmacı mücadele edecek ve büyük ödülün sahibi olmak için birbiriyle yarışacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? 14 Şubat Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu açıklandı mı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz büyük ödül ne kadar?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın 5 günü 5 ayrı yarışmacı yarışıyor. Her gün yemeklerini hazırlayan ve sunum yapan yarışmacının evine konuk olan diğer yarışmacılar ve Zuhal Topal yemeklere puan veriyor. Hafta boyunca verilen puanlar Cuma günü toplanıyor ve Zuhal Topal'ın puanları da haftanın finalinde açıklanıyor. Haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı aynı zamanda 15.000 TL de para ödülü kazanıyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Maysa Kaya kimdir, kaç yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 yarışmacısı Maysa Kaya oldu. Maysa hanım 35 yaşında ve aslen Türkmenisanlı ve 15 yıldır Türkiye’de yaşıyor. 7 yıllık evli olan Maysa Hanım'ın Bir oğlu var. Karadeniz gelini olan Maysa Hanım işletmecilik yapıyor ve kendine ait hamburger dükkânı işletiyor. El yapımı konsepti ile bir hamburger dükkanı açan Maysa Hanım elinin lezzetine güveniyor ve bu yarışmayı kesinlikle kazanacağını söylüyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-14-subat-2022-puanlari-bugun-maysa-kaya-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat haftası başlıyor. Sevilen yarışma programında bugün Maysa Kaya yarıştı. Maysa Hanım’ın menüsü şöyle oldu:

Maş fasulyesi çorbası

Mini hamburger

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Dışı çıtır hellim sticks özel sos eşliğinde

Nişasta ve soya soslu bonfile

Karnabahar püresi

Ispanak sote

Aristokrat salata

Ballı medovik

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat 2022 puanları şöyle oldu;

Bilge Hanım: 7 puan

Mehmet Bey: 7 puan

Oğuz Bey: 6 puan

Zeynep Hanım: 8 puan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 14 Şubat yarışmacısı Maysa Hanım toplamda 28 puan aldı.