Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 puanları aranıyor. Peki, bugün Mehmet Aksoy kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu?

Zuhal Topal'ın sunumu ile TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 puan durumu izleyenler tarafından araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında her gün bir yarışmacı yemekleri ve sunumu ile yarışıyor. Rakipleri ve Zuhal Topal ise yemeklere puan veriyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Yemekteyiz 15 Şubat Bugün Mehmet Aksoy kaç puan aldı?

TV8’in lezzet dolu yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz yepyeni bir güne daha başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında yemekler ve sunumlar yarışıyor. Yepyeni bir haftaya daha başlayan yarışma programında Dün yarışan yarışmacı haftanın ilk günü olmasına rağmen oldukça yüksek puanlar alabilmeyi başarmıştı. Yemekteyiz'de bugün Mehmet Aksoy yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 Mehmet Aksoy kaç puan aldı? 15 Şubat Yemekteyiz puanlama nasıl oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat puanları

Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü yarışmacısı Mehmet Aksoy oldu. Oldukça iddialı olduğunu ve yemek yapmak konusunda tam bir profesyonel olduğunu söyleyen Mehmet Bey mutfağa girdi ve kendisine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırladı. Ardından misafirlerini ağırlamak için masasına hazırlayan ve sunumlarına gerçekleştiren Mehmet Bey'in puanları merak konusu oldu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Şubat 2022 puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz büyük ödül ne kadar?

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz yarışmasında Her hafta cuma günleri büyük ödül dağıtılıyor. Hafta başından itibaren yarışan ve en yüksek puanları alan yarışmacı 15.000 TL para ödülü sahibi oluyor. Cuma günü Zuhal Topal'ın verdiği puanların açıklanması sonrasında para ödülünün sahibi belli oluyor.