Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül 2021 puanları için araştırmalar başladı. Peki Yemekteyiz Alaa Abed kimdir, kaç puan aldı?

TV8 ekranlarında gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alan Yemekteyiz bu sezon yeni sunucusu Zuhal Topal'la yoluna devam ediyor. Zuhal Topal'ın FOX TV'den ayrılması ve TV8’e transfer olması televizyon dünyasında adeta deprem etkisi yaratmıştı. Yeni sezonun en iddialı programlarından birine imza atan Zuhal Topal, Yemekteyiz yarışması ile ekrana geri döndü. Her gün izleyiciler tarafından yakından takip edilen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül 2021 puanları merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül 2021 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Alaa Abed Kimdir? Yemekteyiz 21 Eylül 2021 bugün Alaa Abed kaç puan aldı?

Ekranların en iddialı sunucuları arasında yer alan Zuhal Topal, yıllardır program yaptığı FOX TV'den ayrılmış ve bu sezon Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8’e transfer olmuştu. Zuhal Topal TV8 ekranlarında Uzun yıllardan beri yayınlanan Yemekteyiz programının sonucu koltuğuna oturdu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz adı ile hafta içi her gün ekranlara gelen program iddialı yarışmacıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Her gün olduğu gibi bugün de Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül 2021 puanları izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz günün yarışmacısı Alaa Abed kimdir? Alaa Abed kaç puan aldı?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 21 EYLÜL YARIŞMACISI ALAA ABED KİMDİR?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül yarışmacısı Alaa Abed, 25 yaşında ve genç bir doktor. Lübnan asıllı olan yarışmacı Kendi ülkesine ait yemekleri bugün misafirlerine hazırlayacak oldukça iddialı olduğunu söyleyen yarışmacı iki buçuk saatlik süresi içerisinde tüm yemeklerini yetiştirmeye çalışacak. Yemekteyiz Alaa Abed menüsü de herkes tarafından merak ediliyordu. 5 çeşit yemek yapacak olan yarışmacının en çok tatlısı dikkat çekti. Lübnan Geceleri Tatlısı tarifi şimdiden araştırılmaya başlandı.

zuhal-topalla-yemekteyiz-21-eylul-2021-puanlari-bugun-alaa-abed-kac-puan-aldi-2

YEMEKTEYİZ LÜBNAN GECELERİ TATLISI TARİFİ

Yemekteyiz yarışmasında yapılan Lübnan geceleri tatlısı tarifi herkes tarafından merak ediliyor. Lübnan Geceleri Tatlısı malzemeleri ve yapılışı şu şekilde;

Malzemeler:

1 litre süt

1 su bardağı irmik

2 yemek kaşığı gül suyu

Üzeri için

250 gr kaymak

1 su bardağı ceviz içi – badem

2 orta boy muz

Şurubu için

3 su bardağı şeker

1 su bardağı su

1/2 (yarım) kahve fincanı gül suyu

1/2 (yarım) damla limon suyu

Yapılışı:

Bir tencere içerisinde irmik, süt ve gül suyu kaynayana kadar karıştırılarak pişirilir. Ardından bu karışım ıslatılmış borcamın içerisine dökülür ve önce dışarıda Sonra da buzdolabında soğumaya bırakılır. Tatlının şurubu için saydığımız bütün malzemeler yine bir tencere içerisinde kıvam alana kadar kaynatılır. Ardından soğuyan şerbet irmikli karışımın üzerine dökülür ve üzerine de muzlu cevizli karışım ilave edilir. Daha sonra da şerbetin üzerine bu karışım eklenir.

Survivor Bu Defa Fena Karıştı! Acun Ilıcalı Ve Batuhan'ın Annesi Birbirne Girdi! "Mahkemeye Verdim" Survivor Bu Defa Fena Karıştı! Acun Ilıcalı Ve Batuhan'ın Annesi Birbirne Girdi! "Mahkemeye Verdim"

YEMEKTEYİZ 21 EYLÜL 2021 PUANLARI! ALAA ABED KAÇ PUAN ALDI?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Eylül 2021 puanları ve günü yarışmacısı Alaa Abed kaç puan aldı sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Günün puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...