TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta başından beri yarışmacılar yemek konusundaki maharetlerini gösterdi ve performanslarını ortaya koydu. Haftanın birincisi olacak olan yarışmacı izleyiciler tarafından da heyecanla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan bu hafta kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 haftanın birincisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Hafta başından bu yana yine birbirinden iddialı 5 yarışmacı hünerlerini gösterdi haftanın birincisi olabilmek için mücadele etti. Her hafta olduğu gibi bu haftada en yüksek puanı alarak haftanın birincisi olan yarışmacı 15.000 TL para ödülü kazanacak. Oldukça iddialı isimlerin yarıştığı haftada aşçı yarışmacı da vardı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

15.000 TL para ödülünün sahibi belli oluyor

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında Zuhal Topal'ın renkli sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yarışmacılar yemek konusundaki hünerlerini gösteriyor. Hem rakipleri hem de Zuhal Topal yarışmacılara her gün puan veriyor. Masada puanlama yapılıp yarışmacıların puanları açıklanırken Zuhal Topal'ın verdiği puanlar ise haftanın finali bölümünde belli oluyor ve şampiyon da bu puanlamalar sonucunda belirleniyor. Haftanın birincisi olan yarışmacı ise Büyük ödül olarak 15.000 TL para ödülü kazanıyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 kim kazandı?

Bu hafta da Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 haftanın birincisi merakla bekleniyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacıdan biri bugün büyük ödülün sahibi oluyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Haftanın birincisi genç yarışmacı MUHAMMET oldu.