Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu haftanın kazananı bugün belli oluyor. Hafta başından beri mücadele eden yarışmacılardan biri bu haftanın birincisi olacak ve para ödülünün sahibi olacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart 2022 bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 4 Mart haftanın birincisi kim oldu?

Ekranların sevilen yüzlerinden Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali başlıyor. Hafta başından bu yana 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek para ödülünü kazanabilmek için mücadele etti. Bugün para ödülü sahibini bulacak. Sevilen yarışmayı yakından takip eden izleyiciler ise şimdiden haftanın birincisini merak etmeye ve araştırmaya başladı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart 2022 bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart haftanın birincisi kim oldu?

TV8 de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Bir haftanın finali bölümü daha başladı. Bu hafta daha 5 yarışmacıdan biri Büyük ödülün sahibi olacak. Hafta başından bu yana tartışmaların bitmediği yemek masası bugün son kez kuruluyor. En yüksek puan alan yarışmacı Zuhal Topal'ın puanlaması sonrasında belli olacak ve ödül de sahibine ulaşacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart bugün kim kazandı?

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

zuhal-topalla-yemekteyiz-4-mart-2022-kim-kazandi-yemekteyiz-haftanin-birincisi-kim-oldu-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu?

TV8 in en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi olacak olan yarışmacı merakla bekleniyor. Hafta başından itibaren 5 yarışmacı hünerlerini gösterdi ve bugün bir yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Büyük ödülü kazanacak olan yarışmacı hem rakiplerinin verdiği oylarla hem de Zuhal Topal'ın yaptığı oylama sonucunda belli olacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Mart 2022 haftanın birincisi belli oldu. Serdar Bey ve Hatice Hanım birinciliği birlikte paylaştı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ödül ne?

Her hafta bir yarışmacının büyük ödülü kazandı Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının ödülü de merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Büyük ödül 15.000 TL oluyor. Her cuma en yüksek puanları alan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.