Televizyon kanallarında en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 puanları yine yakından takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün Elif Kahraman yarışıyor. Haftanın iddialı isimlerinden biri olan Elif Kahraman yüksek puanlar alabilmek için tüm hünerlerini gösteriyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 puan durumu belli oldu mu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Elif Kahraman bugün kaç puan aldı?

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Bu hafta yine birbirinden iddialı yarışmacılar Yemekteyiz mutfağında hünerlerini gösteriyor ve adeta büyük ödüle ulaşabilmek için canla başla çalışıyor. Haftanın 3. gününde bugün Elif Kahraman mutfağa giriyor ve rakipleri için hazırladığı menüyü zamanında yetiştirmek için süreyle yarışıyor. Elif kahramanın alacağı puanlar ekran başında izleyiciler tarafından da merakla takip ediliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 puan durumu sonuçları açıklandı mı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan Elif Kahraman kaç puan aldı? 6 Nisan 2022 Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları ve detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Elif Kahraman kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 yarışmacısı Elif Kahraman aslen Rizeli ve İstanbul'da yaşıyor. Ev hanımı olan Elif Kahraman Yemek konusunda oldukça iddialı olduğunu söylüyor. Kendine çok güvenen Elif Hanım'ın haftanın ilk gününde yaşadığı problem masaya yansımıştı. Yarışmacıya övgüler Yağdıran ancak puanlama da çok düşük puanlar veren Elif Hanım tepki çekmişti. Elif Hanım'ın bugünkü performansı herkes tarafından merak ediliyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-6-nisan-2022-puanlari-elif-kahraman-bugun-kac-puan-aldi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın ortası geldi çattı. Günün puanlaması ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor ve merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Furkan Bey: 7 puan

Naz Hanım: 8 puan

Havva Hanım: 7 puan

Sultan Hanım: 6 puan

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Bugün yarışan Elif Hanım toplamda 28 puan aldı.