Star TV'nin yeni dizisi annemizi saklarken konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Annemizi Saklarken dizisi oyuncuları kimler? Annemizi Saklarken dizisi konusu ne?

Star TV'de ilk bölümüyle bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanan Annemizi Saklarken dizisi hakkında araştırmalar başladı. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Annemizi Saklarken dizisi konusu nedir? Annemizi Saklarken oyuncu kadrosunda kimler var?

Star TV ekranlarında yeni bir dizi daha yayın hayatına başlıyor. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu senaryosunu da Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Annemizi Saklarken dizisi ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi yer alıyor. Annemizi saklarken dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Annemizi Saklarken dizisi konusu nedir? Annemizi Saklarken dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Detaylar haberimizde…

Annemizi saklarken dizisi konusu ne?

Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan, henüz çocuk yaşta ilk bebeğini kucağına almış ardından da 2 doğum daha yaparak üç çocuk sahibi olmuştur. Handan’ın hayatı Dündar Demir ve Zerrin Demir'in evlilik yıldönümleri öncesinde elbise provası için evlerine gitmesi ile tam anlamı ile değişir. Handan evde Dündar'ın ilgisini çeker. Ancak asıl değişim evlilik yıldönümü partisinden sonra gerçekleşir.

annemizi-saklarken-dizisi-oyunculari-kimler-annemizi-saklarken-konusu-ne-2

Annemizi Saklarken dizisi oyuncu kadrosu

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken’in başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi rol oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunun tamamı ise şu şekilde;

Kutsi

Hande Doğandemir

Yeşim Ceren Bozoğlu

Hatice Aslan

Ece Yaşar

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Erdem Kaynarca

İncinur Sevimli

Ezgi Gör

Ezgi Tombul

Barış Taşkın

Semih Kızılkaya

Zümre Ertürk

Merve Sevin

Özgür D.Foster

Güngör Bayrak