Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!

Kanal D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar iki başrol veda etti! Yayınlandığı cuma akşamları reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisinde üzen ayrılık gerçekleşti.

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 23:50 18.06.2021 - 23:50 Berkay Keskin

Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar peş peşe ayrılıklar. Her hafta cuma günü reyting rekorları kıran Arka Sokaklar ilk sezondan itibaren yer alan isimlerin duygusal vedası herkesi üzdü!

Arka Sokaklar kahreden veda!

Kanal D ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar peş peşe üzen ayrılıklar! Yayınlandığı cuma akşamı rekorlar kıran ARka Sokaklar son bölümde herkesi kahreden ayrılıklar yaşandı! Ancak dizinin yıldızları duygusal vedası daha ağırdı. Arka Sokaklar kesin ayrılıklar sonrası bir çok ayrılık daha yaşanabilir!

Arka Sokaklar Zeliş ayrıldı! Yüsra Geyik vedası olay oldu!

Arka Sokaklar dizisinde zeliş karakterini oynayan Yüsra Geyik sevilen diziye veda etti. Çok duygusal bir paylaşım yapan Yüsra Geyik sevilen diziden veda etti!

"Sevgili ailem, Mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim( ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- “yaşar” olduğum, belki biraz çocukluğum, kesinlikle gençliğim ve olgunluğum.. yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz. Bazı borçlar ödenmez. Ama bu yüzden ailemsiniz zaten değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki hepimiz hakettiğimizden çok başka yerlere koyarız birbirimizi. En iyisi oluruz birbirimizin gözünde. En çokta biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o “can” da baki kalırız. Şimdi ben müsaadenizle hepimizin beraber attığı en güzel kahkaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız hediyesi, cebimde :)
Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde.. öyle bir his. Ben sizi hep gönlümde taşırım, öyle bir his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.

Arka Sokaklar Tekin'i Onur Bay Arka Sokaklar veda etti!

Sevilen dizi Arka Sokaklar TEkin karakterini oynayan Onur Bay diziye veda etti! Onur Bay duygusal vedası da herkesi üzdü!

"Müthiş bir heyecanla adım attığım bu hikayenin bugün benim için son günü.Anlatılması güç bazı şeyler vardır.Benim hayatımın en güzel, en özel hikayesi… 9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu yolculukta; en başta kendimi bulduğum,öğrendiğim, tarif edilemez duygular yaşadığım, üzüldüğüm,deli gibi mutlu olduğum, ama yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair bir çok şey öğrendiğim bu hikayenin sonuna gelmiş bulunuyorum. Ben çok şanslıyım.Dostluğunuza sahip olduğum için, anlatacak müthiş bir hikayem olduğu için çok mutlu ve çok gururluyum.Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese,hocalarıma,ekip arkadaşlarıma,oyuncu arkadaşlarıma, bu hikayenin yaratıcılarına, bütün Arka Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim. Şimdi yeni hikayeler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her zaman beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak.Hayatımı güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum.Çok özelsiniz.Eyvallah."

Arka Sokaklar Suat Çoban, Metin Çoban, Zeliha Çoban ve Tekin Çoban sonrası Çoban ailesi adeta dağıldı! Arka Sokaklar üzücü vedaları hayranlarını çok üzdü.

Arka Sokaklar'da veda eden sürpriz isimlerinde olacağı öğrenildi!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@