Aşk Mantık İntikam dizisi ne zaman başlıyor? Hangi kanalda yayınlanıyor?

Aşk Mantık İntikam dizisi ne zaman başlıyor hangi kanalda yayınlanıyor? Aşk Mantık İntikam saat kaçta başlıyor?

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 10:03 18.06.2021 - 19:03 Volkan Arık

Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Özlem İnce Hekimoğlu ve Nil Güneş Ünsal'ın birlikte kaleme aldığı yeni dizi Aşk Mantık İntikam için heyecan dorukta. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi ne zaman başlıyor? Aşk Mantık İntikam bir bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde…

Murat Öztürk'ün yönetmenliğini yaptığı Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnce Hekimoğlu'nun senaryosunu kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi için geri sayım başladı. İlk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin hangi kanalda ve saat kaçta başlayacağı merak ediliyor. Peki Aşk Mantık İntikam ne zaman başlıyor? Aşk Mantık İntikam saat kaçta başlıyor?

 AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Aşk Mantık İntikam dizisi bir bölüm 18 Haziran 2021 Cuma akşamı başlıyor. Romantik komedi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan dizi FOX TV'de yayınlanacak. FOX TV ekranlarında ilk bölümü izleyici ile buluşacak olan dizinin bundan sonra her cuma ekranda olacak.

ask-mantik-intikam-dizisi-ne-zaman-basliyor

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ KONUSU NE?

Esra ailesine yardımcı olmak için garsonluk yapıyordur ve bu sıkıntı dolu hayattan kurtulmak ister. Bu nedenle de mühendislikten mezun olan Ozan ile evlenmeye karar verir. Ozan o dönemler Okulu yeni bitirmiş Henüz hayatı atılmamış bir gençtir. Esra ve Ozan'ın evliliğinde de maddi manevi sıkıntılar yaşanınca boşanma olur. Boşanmadan kısa süre sonra bir yazılım şirketi kuran Ozan zengin olur. Esra'nın Ozan'ı şirketinde çalışmaya başlaması ile birlikte ikilinin yolu yıllar sonra bir kez daha kesişir.

ask-mantik-intikam-dizisi-ne-zaman-basliyor-1

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Aşk Mantık İntikam dizisi genç oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine topladı. FOX TV'de 18 Haziran Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin kadrosunda yer alan isimler şöyle;

İlhan Şen

Burcu Özberk

Burak Yörük

Melisa Döngel

Günay Karacaoğlu

Zeynep Kankonde

Süleyman Atanısev

Mehmet Korhan Fırat

Sevda Baş

Ceren Koç

Birgül Ulusoy

Tarık Şerbetçioğlu

Mehmet Yılmaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@