Camdaki Kız dizisi başlıyor Baht Oyunu final yapıyor! Kanal D Aşkın Tarifi sonrası Baht Oyunu'nun da fişini çekti!

Kanal D yeni sezona hazırlanıyor. Yaz dizilerini bir bir bitiren Kana D hayranların gözünün yaşına bakmıyor. 

Sezonun şu an ekranlarda olan en özgün yaz dizisi olmasına karşılık reytinglerde finalden kaçamayan Aşkın Tarifi dizisi haftaya final yaparak ekranlara veda edecek. Kanal D yeni sezonun başlaması ile sezon arasına giren dram dizilerine ve yeni dram dizilerine yer açmaya başladı.

Kanal D ilk olarak Aşkın Tarifi dizisini apar topar bitirdi. Yaz dizileri arasında bu sefer erkeğin fakir olduğu, kadının duygusuz bir patron olduğu, erkeğin gözünden anlatılan bir hikaye olan ve başrolde genç kızların fanları olabilecek bir isim yerine Kadir Doğulu'nu tercih ederek tüm klişeşeri kıran Aşkın Tarifi ekranlara veda ediyor.  

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu? Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu?

BAHT OYUNU VEDAYA HAZIRLANIYOR!

Kanal D yeni sezon için yer açmaya devam ediyor. Kanal D'nin bir diğer yaz dizisi olan Baht Oyunu sosyal medyada büyük ses getirmişti. İlk bölümleri beklenilen reytingi vermemiş ancak daha sonra Cedre Baysel'in sempatikliği sayesinde ses getirmiş olan Baht Oyunu reytinglerde yeniden düşüşe geçti.

Yeni sezonda Salı akşamları yeniden reytinglerde TRT'de Masumlar Apartmanı ve ATV'de Edho savaşı yaşanıcak. Kanal D rakiplerinin karşısında Baht Oyunu dizisinin şansı olmadığını görerek Salı akşamı yeni bir drama dizisine yer vermeye karar verdi. Baht Oyunu dizisinin Eylül ayının sonlarına doğru final yapacağı öğrenildi. Baht Oyunu dizisi daha önce haklarında çıkan final haberlerini sert bi dille yalanlamıştı.

Sosyal medyada ise kanala tepkiler vardı. Sosyal medya kullanıcıları Kanal D'nin kaliteli dizileri reyting nedeniyle çok kolay harcarken kötü reytginler almasına karşın defalarca şans verdiği vasat kalan dizisi Aile Babası dizisi hatırlatıldı.  

Baht Oyunu dizisinin düşen reytingleri sonrası kış sezonunda devam etmeyeceği öğrenilirken Kanal D'nin yeni dizileri üzerinde çalıştığı öğrenildi. Kanal D'nin reytinglerde zirve dizileri Camdaki Kız ve Sadakatsiz dizilerinin yanı sıra yeni sezonda yeni dramalarla ekrana gelmeye hazırlanıyor.