ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mart 2022 bugünkü bölüm merakla Takip ediliyor. Müge Anlı'da son günlerde Trabzonlu Dursun zehir dosyası işleniyor. 71 yaşındaki adam günlerdir ortada yok. Tüm şüpheler ise torunu üzerinde yoğunlaşmış durumda. Peki, Müge Anlı 17 Mart 2022 bugünkü bölümde neler oldu? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mart 2022 Dursun Zehir olayı çözüldü mü?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Mart 2022 canlı yayını ile bugün ekrana geliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp şahıslar aranıyor faili meçhul cinayetler çözülmeye çalışılıyor. Özellikle son günlerde işlenen Trabzonlu Dursun zehir konusu ekran başında izleyenler tarafından da yakından takip ediliyor. 71 yaşındaki adam günlerdir ortada yok. Yaşlı adamın başına ne geldiyse bilinmiyor. Müge Anlı ve ekibi tüm yönleriyle konuyu araştırıyor. Peki, aile kavgası ve oyun düşkünü torun arasında kalan yaşlı adamın başına ne geldi? Müge Anlı Dursun Zehir bulundu mu, öldü mü? ATV canlı yayın Müge Anlı 17 Mart 2022 bugünkü bölümde neler oldu?

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Müge Anlı'da bugüne kadar çok sayıda kayıp şahıs bulunduğu çok sayıda cinayet dosyasının çözülmesine yardımcı olundu. Şu anda da 71 yaşındaki Dursun Zehir aranıyor. Trabzonlu Dursun Zehir günlerdir ortada yok. Özellikle oyun düşkünü olduğu ortaya çıkan torununun şüpheli davranışları dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert Dursun Zehir olayı nedir? Müge Anlı ile Tatlı Sert Dursun Zehir öldü mü yaşıyor mu?

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

atv-muge-anli-ile-tatli-sert-17-mart-2022-bugunku-bolum-muge-anli-trabzonlu-dursun-zehir-olayi-s-3

Müge Anlı ile Tatlı Sert Dursun Zehir olayı nedir?

ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp 71 yaşındaki Dursun Zehir aranıyor. Günlerdir haber alınamayan talihsiz adamın başına ne geldiğini bilinmiyor. Özellikle aile içi kavgaların gündeme geldiği olayda Dursun Zehir’in torunu baş şüpheli. Çünkü torunum sürekli olarak yaşlı adamdan para istediği iddia ediliyor. Ayrıca Müge Anlı ile Tatlı stüdyosunu da bulunan Torun çelişkili ifadeleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Her yeni gün Kerim isimli torunun yeni bir yalanı ortaya çıkıyor.

atv-muge-anli-ile-tatli-sert-17-mart-2022-bugunku-bolum-muge-anli-trabzonlu-dursun-zehir-olayi-s-2

Müge Anlı Dursun zehir öldü mü öldürüldü mü?

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı'da Dursun Zehir olayı izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Müge Anlı Dursun zehir öldü mü yoksa öldürüldü mü sorusunun yanıtı meraklı araştırılıyor. Henüz Dursun Zehir’in akıbeti konusunda bir gelişme bulunmuyor. Ancak talihsiz adamın başına bir şey geldiğine kesin gözüyle bakılıyor.